Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon megéri leülni megbeszélni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon megéri leülni megbeszélni?

Figyelt kérdés
7 hónapja ért véget egy 3 éves kapcsolatom úgy hogy telefonon veszekedtünk.Eddig nem láttam,de most igen és érzem,hogy maradtak bennem megválaszolatlan kérdések.Nem tudom mit tegyek,tegyem félre a büszkeségem és keresem fel?

2012. dec. 29. 17:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindenképp megéri. Nem veszíthetsz vele semmit.
2012. dec. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. dec. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%
7 hónappal később (szerintem) már csak a témán való lovaglásnak tűnik. A szakításkor kellett volna (és dühből szakítani sem biztos, hogy jó megoldás). Szerintem kicsit pancsernak tűnnél, ha most írnál neki, hogy találkozni és beszélni szeretnél vele. Én tuti lekoppintanálak (bocsánat az őszinteségért).
2012. dec. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%

telefonon intéztétek majd 7 hónap után merül ez csak fel?


Nincs miről beszélni.

2012. dec. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
de van, és értékelendő, ha megteszed azt a lépést
2012. dec. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

3+4


Melyikötök(vagy mindketten?) reszket az extől, hogy ujra felveszi a kapcsolatot, és azért adtok ilyen szemét tanácsot?

2012. dec. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vedd fel vele nyugodtan a kapcsolatot és beszéljétek meg, hogy tulajdonképpen miért is volt a szakítás?
2012. dec. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
81%

3. vagyok. Dehogy is! :D

Úgy gondolom, hogy aki ennyi után még elgondolkozik azon, hogy felkeresse a több, mint fél éve nem látott exét, az még nem zárta le a történetet, vagy kicsit unalmas lett a élete és ez hozna egy kis izgalmat.

Nem akartam szemét lenni, lelkem rajta, de 7 hónap az rengeteg idő! A szakítás el lett b.szva, amit szeretne a Kérdező most helyre hozni, de minek? Azóta annyi víz lefolyt a Dunán, tán még barátnője is van, aki nem hiszem, hogy értékelné, ha zargatnád a barátját.

Meg kell tanulni továbblépni, néha még válaszok nélkül is.

2012. dec. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!