Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt, hogy együtt vagyunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt, hogy együtt vagyunk, muszáj megbeszélni? Mert szerintem a barátnőm erre vár.

Figyelt kérdés
...de szerintem tök béna. :D Egyik barátnőmnél se volt ilyen, mert ez magától értetődik. Ha meg mégis meg kéne, hogy csináljam?
2012. dec. 22. 16:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát szerintem illik megbeszélni..mármint velem is volt már ilyen,hogy nem tudtam eldönteni,hogy a fiú most komolyat akar-e tőlem,vagy csak el vagyunk egymással...Jobb ha tisztázzátok az elején,hogy ki mit akar.Szépen kérdezd meg tőle,hogy leszel a barátnőm..ő igen mond és nincs félreértés,minden tiszta és mindenki boldog : ) Kellemes ünnepeket!
2012. dec. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, lejárt már-e ez a kérdés, de szerintem ez egyrészt nyilvánvaló, másrészt ügyesen át lehet siklani felette. Ha beültök valahova, mondd, hogy szeretnél eztmegezt, a barátnőmnek meg hozza amazt. Ebből érteni fogja, ha nagyon akar beszélni róla, felhozza akkor, jobb esetben nem szöszöl vele ;-)
2013. febr. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!