Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ilynekor mit lehet tenni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilynekor mit lehet tenni? Felejtsem el? Nekem Ő a minden.

Figyelt kérdés

Van egy fiu akibe még nyáron beleestem és elvileg én is tetszettem neki, én is ugy éreztem de sose mondta. Aztán 4 hónapig nem beszéltünk.. Aztán most ráírtam és mondtam neki hogy hiányzik és lecseszett hogy minek meg hogy semmi jelét nem adtam.. Nem értem mért én vagyok a hibás ezért??

És most kitette hogy kapcsolatban van.. De én csakis őt szeretem úgy érzem hogy soha nem fogok mást szeretni rajta kívül.. Mit tehetnék??


Legszivesebben meghalnék.... :'(

16L



2012. dec. 31. 22:18
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
Alkotmányos jogod hülyének lenni.
2012. dec. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

16 vagy, előtted az élet, egy csomó fiúd lesz. Ilyen tini szerelmeken ne keseregj főleg ha ilyen ez a srác.

BUÉK

2012. dec. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Az meg a másik, nem a te dolgod tartani a kapcsolatot. Aki nagy ívben leszar, azzal mit törődsz? Mégis mit vártál?
2012. dec. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen eddig az előző fiuim után ezt tudtam hogy lesz más.. De most nem
2012. dec. 31. 22:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne szomorkodj, majd masikat, aki megjobb lesz mint ez a fiu, es a fiuknak kell kezdemenyezni nem neked
2012. dec. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mondd el neki hogy szereted.ha lebasz nembaj...legalább tudod.és mondd neki hogy nem azért mondod el hogy "szeretlek" hogy tönkretedd a kapcsoltaát csak elkell mondanod.aztán megutálod lehet.túl fogsz lépni rajta.ismerkedj fiúkkal..majd találsz másat:)
2012. dec. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Képzeld magad az én helyzetembe. Még mindig nem volt senkim, és én már 23 éves vagyok (fiú). Volt már az életemben több olyan lány is, akit én is 'Ő'-nek éltem meg, és ez az érzés lényegében viszonzatlan maradt mindig. Sokszor voltam nagyon szomorú emiatt, de még mindig élek. Szóval fel a fejjel! A lényeg, hogy ne add fel. Lehet, hogy másoknak hamarabb lesz fiújuk, de nem biztos, hogy tartós lesz vele a kapcsolatuk. Viszont nincs megírva sehol sem, hogy neked nem jár senki. Élj ennek a szellemében, és lehet, hogy majd egy napon olyan emberrel találkozol, aki egy életen át melletted lesz.
2013. jan. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 yabumi99 válasza:
ha elhanyagolt az valószínűleg azért van mert nem is szeretett csak tetszettél neki és MÉG valaki is szimpatikus volt számra...azért hanyagolt hogy hátha megutálod és nem kell kimondania az elkerülhetetlent...de nem utáltad meg ezért kénytelen volt elterelni a témát és így jött a hibáztatás...szerintem valahogy így lehetett az elmondásod alapján...és a kérdésre a válasz: elfelejteni egy darabig nem fogod mert ha tényleg Ő az egyetlen akkor egy darabig az is marad...de gondolj arra ha lesz valaki akkor az biztosan megfog becsülni!!!!
2013. jan. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!