Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan felejtsem el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el?

Figyelt kérdés

A történet egy 'tipikus' tinilány sztorija, és tudom, hogy nagyon sokan tettek már fel ehez hasonló kérdést.. de valahogy most mégis muszáj kiírni magamból és segítséget kérni!



Tehát kolis volt ő(nevezzük x-nek) is és én is. Szemeztünk nagyon sokszor, de nem gondoltam semmire, hisz tudtam, hogy ő végzős, júniusban úgyis el fog menni. Aztán június végén elkezdtünk beszélgetni facebookon. Kiderült, hogy nagyon tetszettem neki, de eléggé elutasítóan viselkedtem(???) így nem is próbálkozott.

Aztán rá egy hónapra összejöttem egy fiúval(legyen y), aki felettem van egy évvel... Ez nem tetszett x-nek, így nem is beszéltünk már utánna minden nap.. Én boldog voltam y-al, de nem éreztem azt a nagy szerelmet, csak a vonzalmat...Jó, egy friss kapcsolattól nem lehet sok mindent elvárni...

Aztán augusztus elején találkoztam x-el egy falunapon.. És ott kezdődött minden. Nagyon forrt a levegő köztünk, dolgozott a kémia. Barátnőm mondta, hogy kellemetlenül érezte magát mellettünk... Búcsúzáskor megöleltük egymást.. Alig bírtuk elengedni a másikat, aztán belepuszilt a nyakamba.

Kiborultam, nem tudtam mi tévő legyek, nem tudtam az egész helyzettel mit kezdeni. Szakítottam y-al, mondván, hogy nem érzek semmit, és ritkán találkozunk, így nekem nem jó. Ezután x-el találkoztam.. Elmentünk vizipipázni, mondta, hogy csodálatos vagyok, hogy gyönyörű vagyok, hogy annyira szeretne velem lenni,DE nem lehet, merthogy ő Pestre megy egyetemre.. Én ezt felfogtam megértettem. Nehéz volt az aznapi búcsúnk, ő még könnyezett is.

Rá egy hétre elmentünk vásárolni. Csodálatos nap volt újra vele. Ez már nyár vége felé volt...

Utoljára augusztus 23-án találkoztunk, akkor lehívtam nálunk. Apa úgy tudta, hogy együtt vagyunk, anya ismerte a helyzetet(és mivel tudta, hogy mi van, elég nehezen ment bele a dologba..) Mind a kettőjüknek nagyon szimpatikus volt, kérték, hogy jöjjön majd máskor is. Akkor csókolóztam vele először.. Még az a bizonyos pillangós dolog is megvolt.. Akkor láttam utoljára. Megbeszéltük, hogy tartani fogjuk a kapcsolatot..

Csakhogy én nem bírtam ki, hogy egész nap arra vártam szeptemberben, hogy írjon.. Így megkértem, hogy ne beszéljünk, vessünk véget az egésznek. Ő beleegyezett egész könnyen, mondván, hogy azt akarja, hogy nekem jobb legyen.. De megígérte, hogy ő keresni fog.

Havonta 2x beszéltünk. Kész rémálom volt ez a pár hónap, a tanulmányi átlagom is romlott rengeteget.

Még mindig nem felejtettem el.. Valami ötlet, hogy esetleg könnyebben továbblépjek rajta??



2012. dec. 24. 16:44
 1/3 anonim ***** válasza:
41%
Túl sok az ismeretlen ebben az egyenletben. Sajnos nem tudom a választ.
2012. dec. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Felejtsd el. Tudod ha 2 embert egymásnak teremtettek , később úgyis egymásra találnak...

Ne szidd magad, hogy miért nem jöttél össze vele addig amíg volt rá lehetőséged. Szörnyű lett volna a kapcsolatotok, a távolság, a kolesz, ráadásul egyetemi kolesz!!! :D Szóval valahogy már muszáj továbblépned. Tanulj, barátkozz, ismerkedj más pasikkal, vagy keress eg hobbit, tanulj zenét, menj el rajziskolába, művészeti iskolába, vagy lépj be egy dráma soportba. Nem mehet tönkre az életed egy fiú miatt. Annyi ember van a világon. Egyébként meg először magadban kell megtalálnod a boldogságot. sok sikert!

2012. dec. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos tanácsokat!!!! :)
2012. dec. 24. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!