Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan közeledjek felé? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek felé? Mit írjak neki? (lent)

Figyelt kérdés

Van egy fiú, Lizák Attila.

Nagyon kedvelem és én többet szeretnék mint barátság. Viszont az a baj, hogy csak az interneten beszéltem vele. Azok sem voltak túl komolyak. Maximum 20perc.

Nem tudom, hogy mit írjak mert szinte csak én erőltetem ezt a kapcsolatot.

Tudom, hogy Atis egy híresebb ember facebookon, de én nem azért akarok vele járni, mert én is híres akarok lenni, hanem mert nagyon viccesnek találom és kedvesnek!

Az elején kifejezetten csúnyának tartottam, de ahogy olvastam róla és ahogy a válaszait is olvastam nagyon meg kedveltem és most már helyesnek találom.

köszönöm előre a válaszokat.

14./l



2012. dec. 28. 17:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

sziaa. milyen furcsa:O pont tegnap néztem őt meg facebookon, valaki mesélt róla:)

ha gondolod írj privit, inkább ott beszéljünk:) 14/L

2013. jan. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

[link]


Ez a kép többet mondd ezer szónál...

Ezek a t'aknyok jönnek be a 14 éves csajoknak? Hejj, pontozz le nyugodtan kislány, de az ilyen kölköknél felettébb egyszerűen találsz normális, rendes srácokat...

2013. aug. 29. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!