Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Nem szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem szeretnék túlságosan nyomulni rá, mert félek hogy elveszítem.

Figyelt kérdés
Van egy lány akit kb 2-3 éve ismerek,egyszer együtt voltunk 8 hónapig, utána szakítottunk, kb fél évig nem is beszéltünk egyáltalán, és most ujra egymásra találtunk. Egy diszkóba találkoztunk és ott rámvetette magát elég durván (szex nem volt), azóta tartjuk a kapcsolatot, találkozgatunk, álltalában ő keres engem, telefon, stb.. nagyon szeretem még mindig, találkozáskor valamikor van csók is. . Találkozáskor mindig odabújik hozzám, átölel..stb. Szerintetek mit tegyek?

2012. dec. 18. 10:07
 1/3 ASOT ***** válasza:
elég vak vagy, hogy nem veszed észre, hogy egy csóknál és ölelésnél többre vágyik...
2012. dec. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát mindent bele :) Szerintem is többre vágyik.
2012. dec. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

És az ilyen fatökű srácok kellenek a csajoknak...:/

Öregem! Komolyan öngyi leszek. Mi a francért töröm magam?! Csak le kéne sz.rnom a nőket, és tuti lenne már vagy 2-3 "hódolóm"...

Amúgy meg kérdező: változz már át Pinokkióból valódi férfivá, és vedd a lapot!!! Kellesz neki! Merj lépni felé!!!

2012. dec. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!