Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Valami baj van velem ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami baj van velem ha utallom hogy ha szerelmet vallanak?

Figyelt kérdés

Altalaban cheten szoktak szerelmet vallani nekem marmint fbn vagy viber nwm lenyeg csak nem eloben.. Es egyszeruen ruhellem

Meg azt is ha az aki tetzik szerelmet vall. Mondjuk eloben meg senki nem peobalta :/ mivel a mai fiuk gyavak (tisztelet a kivetelnek).de valamiert nem birom . Most hulye lennek valami gond van velem? Ti hog ereztek vele?



2012. dec. 15. 22:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Neten tényleg sz@r


De gyere fussunk össze ;)

2012. dec. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Haha ;D
2012. dec. 15. 22:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Am mai fiúk , velem együtt félnek attól egyes csajok ott helyben kiröhögik és elküldik a f*szba ! Inkább "biztonságosabb " internetem , mert akkor kissebb a leégés ! Viseld el , ez a mai világ velejárója !
2012. dec. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Altalaban cheten szoktak szerelmet vallani nekem marmint fbn vagy viber nwm lenyeg csak nem eloben."


Ez gáz.Rád nézve.

2012. dec. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!