Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy srác megutálhat ezért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy srác megutálhat ezért?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki kb fél éve nagyon tetszik.Úgy egy éve ismerkedtünk meg először.Egy suliba jártunk, és most is osztálytársak vagyunk.Régen nagyon jóban voltunk,de egy ideje rájött h beleszerettem.Ezért viselkedhet így velem:utál,feltűnően kerül,rohadtul lekezelő,kibeszél a haverjaival mindenféle hülye pletykát talál ki rólam és ha megpróbálok beszélni vele(nem kettőnkről csak úgy általánosságba pl lecke meg ilyenek),akkor megpróbál minél hamarabb lerázni meg vágja a pofákat.

2012. dec. 11. 23:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak önmagát akarja megutáltatni veled, hogy megint barátként tekints rá, szerintem.
2012. dec. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hűha nemtom mitől rágott be ennyire a srác,de ez nem normális viszont szerintem sajna amiatt van ez,mert megtudta,hogy beleszerettél én soha nem értettem a fiúkat...ezútán sem fogom.... XD
2012. dec. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Védekezési módszer lehet mivel fél attól, hogy veled járjon.

16 évesen volt, hogy csináltam hasonlót. Ha eléri, hogy te is megutáld akkor megúszta.

2012. dec. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%

Van néhány embernél pár szabály..Ilyen például, hogy házi nyúlra nem lövünk.

Lehet ehhez tartja magát, még ha tetszenél is neki..

2012. dec. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért ilyenért megutálni valakit elég gyerekes szerintem.
2012. dec. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyerek még. Nem tudja kezelni a helyzetet. Sosem fogod kitalálni, hogy valójában mit gondol, ha nem beszéltek. Közönség előtt biztosan nem fog beszélni veled.
2012. dec. 12. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

ráadásul lehet hogy egy pár hónapja még én is tetszettem neki... :S

legalábbis nagyon úgy viselkedett

ezért nem értem,hogy változhatott meg egyik pillanatról a másikra a véleménye

mert én mindig tök kedves voltam vele,bár egy ideje inkább kerülöm(ahogy ő is engem) :( )

2012. dec. 12. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!