Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 18 éves lány,27 éves srác?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves lány,27 éves srác?

Figyelt kérdés
Londonban élek, itt ismertem meg egy angol srácot akivel most jöttem össze 1 hónap után. Eddig csak randizgattunk eljártunk együtt ide-oda, és iszonyatosan kívánom már vele a szexet. Több mint valószínű hogy le is fekszek vele, mivel már elakarom veszíteni (szűz vagyok). Viszont anyám kijelentette, mikor elköltöztem, hogy meg ne próbáljak 22 év feletti sráccal együtt lenni, mert nem engedi, nagyon önfejű, mert "félt". Mit csináljak? Sz*rjam le anyámat, vagy beszéljek vele? Viszont nem lenne sok értelme, mert még a barátommal sem tudna, hisz nem tud magyarul, anyám meg angolul... várjak vele még, és utána mondjam el neki? Ti mit csinálnátok? 18 éves vagyok, komoly kapcsolat párti vagyok, úgy érzem hozhatnék önálló döntéseket a magánéletemmel kapcsolatban.

2012. dec. 11. 15:00
 1/3 anonim ***** válasza:
A párkapcsolat 2 ember magánügye, főleg 18 éves kortól már nem lenne szabad, hogy ez akadályozzon. Ha jól érzed magad vele, akkor vágj bele. Mellesleg a kor alapján való tipizálás nem feltétlenül helyes. Anyukád feltehetően azért óv az idősebb srácoktól, nehogy kihasználjanak, de egy 27 vagy idősebb srácnak is lehetnek komolyabb tervei egy fiatalabb lánnyal, pont úgy, ahogy egy fiatalabb srác is ki tud használni. Az életkor csak egy szám, nem lehet belőle túlzottan messzemenő következtetéseket levonni.
2012. dec. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Missi_Key ***** válasza:

a kapcsolatodhoz semmi köze anyádnak..nyilván nem ő fog vele élni, vele sexelni, és hozzámenni feleségül akár...szóval nem ő érzi neked kivel jó


off: hogy sikerült Londonba költözni? gyűjtöttél rá, vagy ott kinn oldottad meg?

2012. dec. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Pali1977 ***** válasza:
A ti dolgotok, és nem egy harmadik félé, még akkor sem, ha az édesanyád. Érthető, hogy félt, nem akarja, hogy bajod essen ott a távolban. De én úgy vélem, a tanácsokat meg lehet hallgatni, beleértve anyukádét és a mienket, de mérlegelned neked kell. Aztán hogy most hogy jön össze a dolog, azt sem te sem anyukád, sem mi nem tudhatjuk. Viszont aki nem próbálkozik az nem is nyer. Ha én lennék a te helyedben - bár nem vagyok - biztos hogy belevágnék.
2012. dec. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!