Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy lány barátom és én szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Thor42 kérdése:

Egy lány barátom és én szerintetek mi lesz ebből?

Figyelt kérdés

Történetesen már ő a legjobb barátom már közel 2 éve mindíg is nagyon szerettem vele lenni és folyton segítettem neki párkapcsolataiban stb....

Most ne ezt a papucs viselkedést képzeljétek el mert ő is rengetegszer segített nekem ha szomorú voltam vagy ilyesmi akkor folyton mindenfélével kedveskedett... Persze ez a barátság sem úgy kezdődött hogy: "leszünk barátok ?"

mint a legtöbb úgy kezdődött hogy járni szerettem volna vele de ő visszautasított... Nehéz szívvel de elfogadtam,hónapokig nem beszéltünk,és mivel ugyanabba a suliba járunk így elkerülhetetlennek tűnt hogy találkozzak vele úgyhogy átbeszéltük dolgot és jó ideig nem is érdekelt a dolog... és ekkor kezdődött el az imént említett 2 év.Ez alatt az idő alatt sokkal közelibb kapcsolatba kerültünk ez latt az idő alat mindkettőnknek volt már kisebb kapcsolata persze,és mostanában került elő egyre gyakrabban az a téma hogy mi lenne ha mi járnánk...

(Ezzel nem én hozakodtam föl)

és mindíg arra jutottunk hogy ő azt mondta folyton:,,nem tudhatjuk mit hoz a jövő"

Neki most kialakulóban van egy kapcsolata ami már elég rég óta húzódik kb 3 hónapja és nemtudja mit lépjen... De a gond az hogy a srác a legjobb haverom ezért nem mondom azt a lánynak hogy ne jöjjön vele össze meg ilyenek,És mivel belémültette ezt a gondolatot hogy mi lenne ha járnánk,ettől nemtudok szabadulni és megőrít

Kérlek segítsetek :S



2012. dec. 10. 16:07
 1/1 anonim válasza:

Próbálkozzál nála, de ne kérdezz rá konkrétan hogy "járnánk e", hanem csak hívd el ide oda, kis ajándékok esetleg, próbáld meg szorosabbá tenni a kapcsolatot, aztán ő majd el dönti mit szeretne.

Körözd le a másik sárcot! :D

2012. dec. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!