Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért a fiúnak kell udvarolni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a fiúnak kell udvarolni?

Figyelt kérdés
Elvileg a két nem egyenlő. Kiváncsi vagyok a válaszokra ;)

2012. dec. 4. 17:00
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
94%

Gyerekek, ti olyan h.lyék vagytok, hogy azonnal Darwin díjra jelölnélek titeket...

Miért a pasi udvaroljon? Mert ez az élet rendje. Mert nekünk Férfiaknak adatott meg a lehetőség, hogy többfelé szórjuk a magvainkat. Genetikailag a hódítás bennünk van, és nem a nőkben. És az egyenjogúság csak relatíve új dolog. Nem volt mindig. És amit te udvarlásnak nevezel annak már köze sincs a klasszikus fogalomhoz.

A terhességgel operáló nőknek csak annyit... Ha terhes vagy a pasidnak ugyanolyan nehéz elviselni téged mint neked megszülni. Amelyik kibírja és melletted marad ez után is, mindenképp tiszteletet érdemel, ahogyan te is a szülési nehézségekért.

2012. dec. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:

A nőknek nem muszáj szortelniteniuk magukat, a férfiaknak viszont igen. A munkát is említettem nehezebben keresik a pénzt ;)

A nő sem szül mindenkinek gyereket, átlagosan egynőt el 3-4 pasi minimum jár mire eljut oda h szüljön. Tehát 3-4 udvarlást kap míg csak 1nek szűl ;)

2012. dec. 4. 17:11
 13/39 anonim ***** válasza:
82%
Mi köze a szüléshez, az udvarlásnak?
2012. dec. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
44%
Bele sem írok ebbe a témába mert a lámák lepontoznának.
2012. dec. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
54%

Úristen! Egy újabb frusztrált hímnek nevező egyed. :D

Mi az,hogy a nőknek nem muszáj szőrteleníteni, a férfiaknak igen? ! Mi ez az újabb hülyeség?!

Ebben a témában mindig alul fogtok maradni, (ahogy írta valaki: A sz...rban) akárhányszor is fogjátok kiírni a kérdéseteket. :) El kéne fogadni a tényt , hogy sz@rul gondolkodtok és pszichológusra lenne szükségetek.

2012. dec. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
100%

"A nő sem szül mindenkinek gyereket, átlagosan egynőt el 3-4 pasi minimum jár mire eljut oda h szüljön. Tehát 3-4 udvarlást kap míg csak 1nek szűl ;)"

És a férfi hanyadik nőnél dönt úgy, hogy gyereket csinál neki?:)

2012. dec. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:

Nem frusztráltsagbol írtam vigyorjeleket is rakok ;)

Csupán kíváncsiság meg megfigyelés.

2012. dec. 4. 17:15
 18/39 anonim ***** válasza:
100%

LOL, most ez komoly? Az állatvilágban is mindig a hím udvarol a nősténynek... Érdekes is lenne, ha a nő vinne virágot a férfinak, vagy a nő kapná fel az ölébe a férfit...

Valószínűleg ez arra vezethető vissza, hogy egy nőre több férfi jut(ott), mint fordítva, ezért a férfinak valamivel le kell(ett) köröznie a versenytársakat.

Amúgy nem tudom mit vergődtök, manapság már rengeteg ribanc van, akiknek nem kell udvarolni, csakhát annyit is érnek... :)

A szőrtelenítésről meg annyit, hogy a nőknek már kb. minden porcikájukat szőrteleníteni kell, míg a férfiaknak elég csak az arcukat...

2012. dec. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
17%
"Miért a pasi udvaroljon? Mert ez az élet rendje. Mert nekünk Férfiaknak adatott meg a lehetőség, hogy többfelé szórjuk a magvainkat." Értem tehát a legfőbb cél a férfi életében, hogy minél több nőt meg.ugjon, és felcsináljon?! Ezt eddig nem tudtam!
2012. dec. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező a fiúknak sem undvarolni,sem bókolni,sem hódítani...de akkor ne is csodálkozzanak, hogy a nők nagytöbbsége le sem sz@rja őket és legfőképp ne nevezzék magukat férfinak.
2012. dec. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!