Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet egy bi fiunak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy bi fiunak udvarolni? En meleg fiu vagyok.

Figyelt kérdés
2012. jan. 22. 14:33
 1/7 anonim ***** válasza:

ugyanúgy, mint melegnek vagy heterónak vagy akárkinek.

"hú, jól nézel ki, klassz ez az ing!", ésatöbbi. magától megy ez. :D

2012. jan. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%

Ha biszex, akkor gondolom úgy mint egy nőnek. Én nem vagyok meleg, szóval nem tudom hogy megy ez nálatok, de nem hiszem, hogy sok külömbség lenne a 2 nemhez tartozó udvarlás között. Vagy hogyan viselkedik általában? Nőiesen, vagy férfiasan? Mert ha nőiesen, akkor bánj úgy vele, mint egy nővel, ha meg férfiasan, akkor meg úgy, mint egy férfival.


20/F

2012. jan. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ertem ha van valakinek meg otlete irja meg:)
2012. jan. 22. 15:59
 4/7 anonim ***** válasza:
hát ne túl nyálasan..de am az télleg fontos h ő inkább feminim egy kicsit,vagy férfias...
2012. jan. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én férfias vagyok de imádom ha egy pasi levesz a dumájával a lábamról :)
2012. jan. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok, megint a bölcs heterók meg a szterotip butch/femme kategóriáik... mintha bármit is jelentene hogy valaki nőiesen vagy férfiasan öltözködik.


-.-"


Legyél vele kedves és érdeklődő. Valószínüleg észre fogja venni, ha a tekinteteddel szinte leszeded róla textilt.

2012. febr. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"ha a tekinteteddel szinte leszeded róla textilt"


Pontosan, de... Ha Bi, akkor egyet tudok ajánlani : Te csak legyél kedves, érdeklődő, és csinos..... és ha már rádmozdult, engedj neki, ahogy csak lehet :D


Áááááá.... bárcsak az én választottamról derülne ki, hogy meleg. Múltkor azt hittem, nem bírom ki, hogy ne másszak rá... fizikailag legyengített az egész, hogy magam visszatartsam. =( Nála vonzóbb nincs senki, és nem is lesz számomra.

2015. febr. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!