Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, igaz az, hogyha sírtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, igaz az, hogyha sírtok egy lány után/ miatt, akkor mást lányt nem fogtok úgy szeretni, mint azt a bizonyos lányt?

Figyelt kérdés

2012. nov. 24. 01:29
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
fiúk én ugyan csaj vagyok de sztem nagyon aranyos és cuki ha 1 srác sír :P így lehet tudni h igazán szereti a lányt és látszik h nem 1 utólsó szemét tetű állat. az előttem szóló tuti jól mondta. :)
2012. nov. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Akkor nézzetek szappanoperákat ott állandóan bőg mindenki....

NA OTT NEM SZÉGYEN HA 1 SRÁC SÍR...

2012. nov. 25. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Attól mert néha sírt meg egy utolsó tetű állat, és ha tényleg annyira szeretett volna, nem elfut a problémák elől hanem tesz is valamit hogy helyrehozzuk, és nem csak a száját jártatna! Főleg most, hogy már nem is lenne meg a probléma, de ő biztosra veszi h. újra előjönne, de ez már egy más kérdés..
2012. nov. 25. 01:14
 14/24 A kérdező kommentje:

9#

Vigasztaltál , csakhogy én vagyok a lány a kérdező :), és ő hagyott el a fiú. És azért kérdeztem, mert ő sírt miattam/ értem, és megjegyzem attól még férfi marad egy férfi ha sír!! Sőt... csak akkor azt nem értem hogy minek, ha ilyen könnyen tudott szakítani velem? Krokodil könnyek nem kellenek!

2012. nov. 25. 01:23
 15/24 anonim ***** válasza:
hááát sztem igazad van ha ilyen könnyen tudott dobni minek a szinjáték :// sztem felejsd el hagyd a p*csába :)
2012. nov. 25. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
Hat hidd el a fiuk csinalnak olyan dolgokat amire nem buszkek pl konnyen elengedik a szeretteiket.sajat tapasztalatbol mondom de ha nem ezert lehet nem szeretett de inkabb az elsore szavazok mert sirni nem akarkiert lehet.Ez mindket nemre igaz szerintem.1 kerdesem te meg erzesz valamit iranta?
2012. nov. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 Emberek ***** válasza:
Nem. Ez bolondság, hogy ha sírunk valaki után, akkor már nem tudunk mást ugyanúgy szeretni. Saját tapasztalat. Volt egy régi kapcsolatom, ami nem jött össze, pedig jól elvoltunk. Utána jött egy szingli év, és most 1 hónapja összejöttem egy másik lánnyal, és szinte jobb vele, mint az előző volt. (lehet genyóság ezt mondani, de igaz)
2012. nov. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

16#

Igen, megvannak még az érzéseim iránta...

Miért?

2012. nov. 25. 13:33
 19/24 anonim válasza:
Lehet jo lenne hogyha 2-esben lennetek mondjuk par percig lasd mond-e valamit neked vagy csinal valamit persze ha te is akarod ..
2012. nov. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Én azt hiszem látni szeretném,( bár hogy őszinte legyek nemtom mit csinálnék vele..vagy a nyakába ugranék, vagy jól agyon ütném...bár amennyire most haragszom rá inkább az utóbbi lenne...és csak aztán ugranék a nyakába.) csak az a baj hogy ez nem ilyen egyszerű..mert:

1- nem egy városban lakunk, jó pár km van köztünk..

2- ő látni sem akar....mert ha így volna itt lenne, keresne, velem lenne, de egyik sincs...én hiába mennék le hozzá ha nem fogadna. Meg aztán én már kerestem elégszer, talán még hülyét is csináltam magamból...és nem akarok senki előtt megalázkodni többet!! Rá kellet jönnöm, hogy aki nem keres, annak k*rvára nem hiányzom... És nekem nem szöveg kell hogy neki se könnyű, hanem tettek..lehet csak én gondolkodom így.

2012. nov. 29. 17:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!