Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, igaz az, hogyha sírtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, igaz az, hogyha sírtok egy lány után/ miatt, akkor mást lányt nem fogtok úgy szeretni, mint azt a bizonyos lányt?

Figyelt kérdés

2012. nov. 24. 01:29
1 2 3
 1/24 Hole Hunter ***** válasza:
Nem, nem igaz.
2012. nov. 24. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Ivan Iljics ***** válasza:

Marhaság habbal.


Én pl. sírok hogy Jennifer Aniston megöregedett de közben Emma Watson ugyanúgy tetszik.


De komolyan, ki nem siratja valami régi szerelmét? Ez hozzátartozik a felnövés folyamatához. Ez még nem jelenti hogy nem vagyunk képesek a szerelemre, csupán hogy ott van egy "mi lett volna ha" a múltunkban.

2012. nov. 24. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

sztem nem.

kb. 1 éve sírtam vki után.

nagyon kevés lányban, de akad, akiben meg lehet találni azt a bizonyos nőiességet. 1 éve az első ilyen lány volt.

2012. nov. 24. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Nem!
2012. nov. 24. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig igaz. Addig, amíg sírok utána, addig más lányt egyáltalán nem tudok szeretni. Ezért sírok utána.

Na de később.................

2012. nov. 24. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Szerintem kár ezen vitatkozni az ellentétes nemeknek. Míg nem értjük meg a másik nem működését, addig a férfiak a férfiakkal értenek egyet, a nők pedig a nőkkel. (tisztelet a nagyon kevés kivételnek)
2012. nov. 24. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Csak a hülye, éretlen kis csirák hisztiznek egy csaj miatt.

Lekoptatott? Semmi probléma. Ő sokkal többet bukott mint én. Így legalább kereshetek egy szebb, jobb, okosabb csajt, mert biztos, hogy senkinek sem fogok könyörögni.

2012. nov. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
egy jó darabig nyilván, de idővel elkopik az érzés...
2012. nov. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
36%

Egy igazi férfi nem sír....!!!


(Csak ha a szemébe megy valami,meg ha hagymát pucol xD)

2012. nov. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
Kedves 9-ik egy ferfi nem attol ferfi ha nem sir tehat ilyen valaszokat inkabb ne is irjal..Sok ferfi egyet ert velem szerintem. meg csak 15 vagyok kisgyerek biztos sokan itt 2x annyi koruak mint en.ense sirtam az elso szerelmem elvesztese utan de sokat szenvedtem, persze nem lehet azt szerelemnek nevezni (sokan mondjak) Visszaterve a kerdesre igaz nem fogunk ugy szeretni egy masik lanyt de lehet jobban fogjuk szeretni a kovetkezot tehat vigasztallak az a lany nem szeretett ha elhagyott tehat nem kell utana sirni/szomorkodni.egyszer majd megtalalod az igazit es akkor elfelejted a regit.Remelem segitettem
2012. nov. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!