Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Találkozzak vele, vagy mondjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozzak vele, vagy mondjam meg, hogy nem?

Figyelt kérdés

Egy csajjal megismerkedtem facebookon. Elég fura csaj, mondta amúgy hogy bejövök neki, meg találkozna is stb.

Elvileg nincs pasija, gyakorlatilag viszont ki tudja. Szerintem valóban szeretne találkozni, de én nem tudom mi legyen. Jó végül is netről nem lehet megismerni, de nekem annyira nem jön be, meg tuti h kis r.bi lehet. Kinézetre nem néz ki rosszul, de a külső nem minden.

Szerintetek találkozzak vele, vagy mondjam meg neki h nem akarok vele találkozni?



2012. okt. 26. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha már feltetted ezt a kérdést ide, akkor vacilálsz, kíváncsi vagy, érdekelne a dolog. Így azt mondom egy találkozóval nem vesztesz semmit, hátha kellemesen csalódsz benne.


Mivel ebből az információból nem sok mindent tudunk leszűrni, azt mondom találkozz vele, persze ha tényleg érdekel.

2012. okt. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Menedzser ***** válasza:
Találkozz vele aztán ha nem olyan mint szeretnéd akkor így járt :P
2012. okt. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igazatok van, ha annyira nem érdekelne, kerek perec kimondanám h nem érdekel. Talán egy találkozót tényleg megér, nem vesztek semmit.
2012. okt. 26. 19:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért egy esélyt adhatsz a dolognak,egy személyes találkozás formájában.Aztán ott majd az első benyomás alapján eldöntheted,hogyan tovább,szeretnéd-e,stb.Szerintem nincs vesztenivalód,próbáld meg,aztán majd minden kiderül idővel.Elvégre érhet pozitív csalódás is.
2012. okt. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!