Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Külsőre nem tetszik, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külsőre nem tetszik, de belsőre az ideálom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki külsőre nem az ideálom, de minden más tulajdonságát imádom, nagyon jóban vagyunk és ő többet is érez, mint barátság. Szerintetek összejöjjek vele, adjak a dolognak egy esélyt és ne foglalkozzak a külsővel?

2012. okt. 23. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ha nem vonzódsz hozzá, akkor csak magadat áltatod. velem már rengeteg ilyen történt, kár erőltetni, hidd el nekem. sajnálatból meg ne kezdj vele semmi komolyabbat, ha testileg valóban nem vonzódsz hozzá.
2012. okt. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ez nem minden esetben így van, ahogy az első írja. a külső nem minden. van, hogy annyira megszereted pont a belső miatt a másikat, hogy a külső az hátrányba kerül és utána csak a szépet látod benne. egy próbát megér szerintem. ha nem jön össze akkor nem kell erőltetni. mindenki megérdemel egy esélyt.
2012. okt. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

de ha testileg nem vonzódik hozzá, hidd el nekem, h lehet bármilyen belseje. nem azt mondom, h jó pasinak kell lennie, de ha egyszerűen nincs benne külsőleg, ami megfogja (egy pár szép szem, vagy erős testalkat), ha semmi vonzót nem talál benne külsőleg, akkor le lehet fújni.


nem egyszer voltam ilyen helyzetben és ugyanaz lett a vége.

2012. okt. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem tégy egy próbát, mert ha nem akkor lehet egész életedben bánni fogod.
2012. okt. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem mindenki egyforma van aki túl tud ezen lépni van aki nem, ezt neked kell érezni milyen típus vagy kár általánosítani
2012. nov. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

En sem akartam osszejonni a pasimmal, hasonlo okok miatt. Nem jott be kulsore. De mar tobb, mint 3 eve IMADOM! Nem akarok nelkule elni es kepzeld, mar tetszik is! :)

Amugy mi van veletek?

2012. dec. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!