Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fordult már elő veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fordult már elő veletek olyan, hogy egy lány visszautasított először titeket, ám később mégiscsak lett belőle valami? Lányok, csináltatok már ilyet?

Figyelt kérdés
Olyan szituációba kerültem, hogy úgy tűnt, lehet valami egy csajjal. Több embernek is meséltem arról, mi van köztünk, mikről és hogyan dumálunk, hogyan viselkedik, mindenki látott esélyt arra azok alapján, hogy összejöhet a dolog. A csaj keresett engem, suliban is, facebookon is, órákat dumáltunk, és több volt, minta csak barátság lenne. Ám... Kijelentette, mikor a tárgyra tértem, hogy nem tudja mit hoz a jövő, de most nem akar hülyíteni. Gyakorlatilag visszautasított. Az érdekelne, hogy voltatok már olyan helyzetben, mikor az első visszautasítás ellenére mégiscsak összejöttetek?

2012. okt. 13. 20:12
 1/10 anonim ***** válasza:
17%
Ilyen max akkor lehet, ha javítasz vmit a külsődön, v ha rád szakad egy halom pénz. Más nem számít a lányoknak, ezért ha azonnal nem jössz be vkinek, akkor később se fogsz.
2012. okt. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
volt ilyen, de hiba volt.
2012. okt. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Amit az előttem szóló ír, nem feltétlenül igaz.


Sztori: Először a fiú érdeklődött a lány iránt, de akkor a lánynak valaki más éppen nagyon tetszett, ezért visszautasította. Valamivel később megfordult a helyzet, a lánynak nagyon megtetszett az a fiú. Sem anyagi, sem fizikai változás nem történt, hacsak azt nem számítjuk, hogy körülbelül egy évvel idősebbek lettek.

2012. okt. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az első hozzászólót értem előttem szólónak.
2012. okt. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Igen, többször is. Nem tudom mi változott az idő alatt, talán rájöttek közben, hogy hibáztak. :D

Azt viszont nem értem, hogy miért nem tudja senki használni már az "ám" szócskát, van aki azt hiszi, hogy az az amúgy rövidítése, van aki meg csak szimplán nincs tisztában a jelentésével, jelen helyzetben is olyan rossznak érzem, hogy ott figyelget magában.

Egyébként, ha a lány olyan, akibe érdemes időt és energiát fektetni, akkor ne add fel, ha csak szimplán tetszik, akkor hagyd a francba és keress mást. :)

2012. okt. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Még nem, már háromszor utasított vissza ugyanaz a csaj, hát lehet kicsit túlzásba vittem a "gyere hozzám feleségül" dolgot és elijedt :DDDDDD. 19/F
2012. okt. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én így jártam. Én vagyok a női fél. Most iszom a levét rendesen... Ha bár én nem utasítottam el, de nem is adtam túl konkrét jelzést sem, pedig oda vagyok érte azóta is. De ő tovább állt. Most meg már marhára észre sem vett ma. Ott állok előtte és a barátnőmmel beszélget és rám sem néz. Úgy tűnik, már csak az maradt hátra, hogy szerelmet valljak neki, mert különben már bármit teszek mit számít. Akkor meg már mindegy bevallom e vagy sem, mit számít? Ettől rosszabb már nem igen lehet... Legalább kiadtam magamból.


Nem tudom a pasik ilyenkor mit gondolnak, adnának e esélyt ilyen estben... Vagy hogy ilyenkor már tényleg mindegy mit csinálok? Fejre is állhatok...

2012. okt. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ha szeret, és elmondod neki Te is, hogy ezt viszonozod, beválhat.

Istenem de boldog lennék, ha az én kiszemeltem állna elém és mondaná, hogy szeret... :)


Lépj nyugodtan, ha visszautasít már, legalább lezárhatod.

2012. okt. 15. 18:54
 9/10 anonim ***** válasza:
45%
17:08 Így jártál, miért nem adtál neki pozitív reakciót már az elején? A srác valszeg elkönyvelte, h nem tetszik neked, és ebből (ha igaz lenne) az következne, h soha nem is fog.
2012. okt. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát így jártam ja. Adtam jelet, csak tudod annyira kész voltam a jelenlétében, hogy nem jött ki rajtam értelmes reakció szóban! Mindegy, el lett kefélve az biztos a dolog! Elkönyvelt, az is biztos. Csak engem idegesít a helyzet. Őt már nem igazán. Bár múltkor akkor nem értem miért mosolyogva köszönt és megsimította a kezem... Akkor ha cseszik rám, nem értem miért csinálta ezt múltkor. Ha már elkönyvelt...
2012. okt. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!