Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jó kapcsolat lehet, egy 18...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó kapcsolat lehet, egy 18 éves fiú és egy 13 éves lány között, ha szerelmesek egymásba?

Figyelt kérdés

2012. okt. 8. 18:29
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment,a zöld kéz
2012. okt. 9. 18:53
 22/27 anonim ***** válasza:
figyelj, 13 évesen nagyon nagy kockázat van, de ha szerelmes egymásra keményen a 2 fél, akkor pár hétig miért ne, amíg ki nem szeret valamelyik a másikból?
2012. okt. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Rövid ideig lehet valami, de ...

Az az 5 év még soknak számít. MÉG. Pár év múlva, mikor már hivatalosan is lement ez a kamaszkor dolog... Ha még mindig szeretik egymást... :)



-Igen, ez a 21. század, ahol fontos a külső, ahol a 17 éves ribik jövőjéről már letesznek, de a 14 évesre rászólnak... mert talán ezzel próbálják megfékezni azt, hogy abból is egy sarki-barbi legyen =_= Bár amit tiltanak ugye...


Egyébként ahány ház... Valahol a 13 éves kislány már hosssszú időre elmehet kettesben sátorozni a felnőtt pasijával, valahol a 20 éves lány nem aludhat a vele egyidős barátjánál egy éjszakát....-

2012. okt. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
AHa előző jól irtad,lényege ez
2012. okt. 9. 20:52
 25/27 anonim ***** válasza:

"13 éves kislány nem tud szerelmes lenn"

Hogy ne tudna?! a szerelem nem a kortól függ szerintem:)

Én 14 éves vagyok, a barátom 18 éves még nem rég óta vagyunk együtt de jól megvagyunk és remélem ez így is marad.Szerintem nem olyan sok az a korkülönbség ha érett a lány akkor meg főleg:) Nálunk pl: én vagyok egy kicsit érettebb a koromhoz képest,ő meg egy kicsit éretlen az övéhez szóval jól elvagyunk..:) amúgy meg nemtudom miért jön mindenki egyből azzal hogy a fiú csak megb*szni akarja a lányt,ha tényleg szereti még várni fog hogy legalább 14 lesz a csaj.Lehet hogy őt tényleg szereti a fiú és be se fog próbálkozni.Nálunk is így volt,mindenki azt mondta,hogy milyen kanos a barátom tuti 1 hét után meg akar majd dungi,de semmi be se próbálkozott,mondjuk nem is engedtem volna még,pedig szűz se vagyok ..

Na de nektek meg szorítok kedves kérdező,remélem jól ellesztek ha tényleg járni fogtok, én megpróbálnám a helyetekben:)

2012. okt. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet köztük jó párkapcsolat, de a szexel még várni kellene.
2012. okt. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek megy a zöld kéz. Kiderült,hogy a barátnőm próbára tett engemet.Hogy viselkednék,ha 13 lenne. 1 évvel fiatalab nálam. Én jártam nálam 3-4-5-6 évvel fiatalab lányokkal.
2012. okt. 14. 09:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!