Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Már nem szeret úgy, mint régen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem szeret úgy, mint régen?

Figyelt kérdés
Régebben mindent észrevett, ha ujrafestettem a körmeimet, dicsérte a sminkemet a rucikat, éjszaka ha felébredt megcsóklt, átölelt, ha sirtam megvigasztalt, most nem vesz észre semmi változást, uj frizurát sem, hiába az uj szexis fehérnemű már nem kiván ugy mint régen, ha fel is ébred éjszaka rám se néz, nem érdekli ha megbánt, mindenért engem hibáztat,néha ölelget, összebujunk de akkr is csak a tvt bámulja, nem akar beszélgetni velem, akármit kérdezek a válasz mindig "nemtom, lesz ami lesz, majd minden kialakul" mindig azt mondja velem akarja leélni az életét, de hallani sem akar a közös jövőkről v tervekről v akármi másról, még közös pihenésről v nyaralásról sem kettesben, több mint 1 éve vagyunk eggyütt, de ugyérzem már nem szeret. 25/L

2012. szept. 28. 11:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"Amiket itt leírt, annak a töredéke is elég ok a szakításra." LOL!


Tehát elég indok egy szakításhoz az, hogy egy férfi nem veszi észre, hogy egy nőnek új frizurája vagy új fehérneműje van? Vagy az, ha éjszaka felébred, rá se néz?Atyaég! Fogadni merek, te is az a típusú nő vagy, aki képtelen a hosszú távú kapcsolatra és egyre-másra váltogatja a partnereit. Már bocs, de ha rossz napjaim vannak, én se veszem észre a párom új haját; a fehérneműiről nem tudhatom, melyik új meg melyik nem, mert a ruhatárában nem vagyok otthon. Éjszaka meg ha felébredek valamiért, nem fogom még a páromat babusgatni, mert ugyanakkor korán is kell kelni, nem szórakozhatom el a drága perceimet arra, hogy még nekiállok a páromat babusgatni. Ja, és 1,5 éve kapcsolatban vagyok!

2012. szept. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Mielőtt félreértené a kérdés írója, a hozzászólásom nem neki szólt, hanem #7-nek.
2012. szept. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én inkább arra gondoltam, hogy ha megbántja akkor az nem érdekli, hibáztatja mindenért, nem akar beszélgetni.

Egyébként anyukáddal személyeskedj.

2012. szept. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
ezeknek az összességével van a baj, nem az hogy egyik nap nem vette észre hogy uj frizurám van hanem együtt minden az tényleg valaminek az oka, főleg ha eddig ezeket értékelte és megjegyezte, átérzem a kérdező gondját mert nálunk is ugyan ez van de mi 4 éve vagyunk együtt sokszor megbánt nem ugy reagál ahogy kellene, de nekem is sok néha a változásbol, megfogalmazóduik ilyenkor hogy nem szeret, én is sokszor azon vaygok hogy próbálom megoldani és az okát felderíteni, beszélek vele róla, persze ő is azt mkondja hogy szeret és nem tudja miért van
2012. szept. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Nekemis ilyesmi a helyzetem csak fordítva, úgyérzem már nemszeret engem a barátnőm, hiába hogy mindent megteszek én az ő boldogságáért, csak mindig hisztizik és haragszik meg minden apróságért rám! Szerintem egy más fiu van a dologba és most elkezdtem figyelőzni utána amit nekedis ajánlok, hogy nehogy egy 3.-ik személy legyen a dologban!
2012. okt. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!