Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Már nem szeret úgy, mint régen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem szeret úgy, mint régen?

Figyelt kérdés
Régebben mindent észrevett, ha ujrafestettem a körmeimet, dicsérte a sminkemet a rucikat, éjszaka ha felébredt megcsóklt, átölelt, ha sirtam megvigasztalt, most nem vesz észre semmi változást, uj frizurát sem, hiába az uj szexis fehérnemű már nem kiván ugy mint régen, ha fel is ébred éjszaka rám se néz, nem érdekli ha megbánt, mindenért engem hibáztat,néha ölelget, összebujunk de akkr is csak a tvt bámulja, nem akar beszélgetni velem, akármit kérdezek a válasz mindig "nemtom, lesz ami lesz, majd minden kialakul" mindig azt mondja velem akarja leélni az életét, de hallani sem akar a közös jövőkről v tervekről v akármi másról, még közös pihenésről v nyaralásról sem kettesben, több mint 1 éve vagyunk eggyütt, de ugyérzem már nem szeret. 25/L

2012. szept. 28. 11:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Meglehet kikacsingat, vágyik az újra, de valószínű az is, hogy férfiúi depresszióban szenved, amit nem is tud. Beszélgetned kéne vele többet, mélyebben, esetleg egy vacsora, s aztán jó bor, hátha megered a nyelve...
2012. szept. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Hát, egyszerűen válaszolva: jól érzed.


Ha nem akar veled beszélgetni, és igazából nem is érdekli a problémátok, mert feltételezem ő azt mondja, hogy minden rendben, közben meg közel sincs, és amikor elmondod neki, hogy részedről mi a rossz, akkor azt egy hisztinek fogja fel, akkor úgy gondolom, hogy már túlléptetek azon a fázison, hogy ezt megbeszéljétek. Nem vagytok egymás mellé valók, elmúlt a rózsaszín köd, és ezzel együtt ellaposodott, unalmassá vált a kapcsolat. Én azt mondom minél előbb kilépsz (ne higgy az igéreteknek, mert azok üres kapálózások lesznek, nem fog változni semmi), és megadod az esélyt, hogy egy hozzádillő pasit találhass.

Nehéz döntés, de ez nem fog megjavulni.


28/n

2012. szept. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Kedves natesséklétezik!

Viszont vele akarja leélni az életét, ha már nem szeretné, oda a köd, akkor a srác lépne. Lehet bántja valami, akár tudat alatt. Nem kell egyből dobni mindent.

Persze hirtelen mindenkinek az jön le, hogy már nem szereti. A legegyszerűbb az lenne, ha dobná a pasit és meglátná mit reagál, csak nagy a tét! Az időt vissza tekerni nem lehet. A leírtak alapján férfiúi depresszió nagy valószínűséggel. Hosszú lenne itt megbeszélni.

2012. szept. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Azért kell szakítani, mert 1 év után ilyen pocsék kapcsolatban felesleges maradni. Mi lesz 10 év múlva? Még szerencse, hogy nincs gyerek.
2012. szept. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%

Ez akkora hülye megoldás,h egyből szakítsunk,mert jön egy probléma! Ez jellemző a mai társadalomra! Ha szereti,igenis próbálja meg megmenteni. Még akkor sem biztos a siker,de legalább megpróbálja!

Kérdezö! Te mikor dicsérted meg őt utoljára? Vigyázz,ne másold le őt. Először is,te légy kedves,figyelmes,hívd el bulizni,kikapcsolódni,de haverokkal. Ha nem működik,v

2012. szept. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ha nem működik,akkor vegyél vissza,egy kicsit távolodj,de közben figyeld és ne tégy megjegyzéseket. Próbáld úgy alakítani,h ő iakarjon beszélgetni,m a pasik ezt nem szeretik.

Ezek csak nagy általánosságok vtak,m nem ismerem a kapcsolatotokat!

2012. szept. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Mit mentsen meg? Amiket itt leírt, annak a töredéke is elég ok a szakításra. Vagy innentől mindig lesz valami, amiért a nőnek kell tepernie, hogy kibökje végre a pali, mi a baja?

Szerintem az a legnagyobb hiba, ha valaki a boldogtalan kapcsolatot próbálja élesztgetni, és közben csak telik és telik az ideje. Tudom, a palik nagyon büszkék ahhoz, hogy beszéljenek a gondjaikról, de ha valaki ezt a párján vezeti le, az nem érdemel esélyt.

2012. szept. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Mikor dicsertem meg utoljara? Kb minden nap, ha valami bantja ott vok es megprobalom felviditani, mindig ott voltam mikor szuksege volt ram, /pl mikor az occse beteg lett, ott voltam es apoltam, azota elunk 1utt, elotte kb fel evig havonta max 1-2 napot akart velem tolteni, de am csak smsezni, az is megfordult a fejemben h csak azert akart velem tobb idot eltolteni mert kellett vki aki besegit, most h minden rendben meg mar nem kellek/ a bulizas kizart, sehova sem hajlando velem eljonni, fel eve probalkozom de semmi, max ha az anyja velunk jon o.O ez is eleg fura nekem, nagyon szeretem es nem szeretnek szakitani vele de nem tudom mit tegyek, arra pedig sehogy sem tudom ravenni h toltsunk par napot kettesben es megprobaljuk megoldani a dolgot, mindig azt mondja h csak hisztizek es el akarom valasztani a haverjaitol
2012. szept. 28. 12:47
 9/15 A kérdező kommentje:
Jah, es 1 haverjat sem ismerem, soha nem mutatott be 1iknek se, max 1-2 vmi netes jatekbol, de pl a csaladja minden tagjat ismerem o.o naon nem ertem
2012. szept. 28. 12:54
 10/15 anonim ***** válasza:
7es! 1x fent,máskor lent! Ha nem ad esélyt,nem fog tudni kilépni,mert mindig ott lesz a tüske,h mi lett vna,ha megpróbálom?! Nem szabad sürgetni senkit,ha még nem jutott el odáig! Ha szélmalom harc,előbb-utóbb úgyis megunja,és akkor könnyedén lép ki a kapcsolatból!
2012. szept. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!