Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 3 év után hogy lehet túllépni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 év után hogy lehet túllépni, miközben szeretem őt nagyon?

Figyelt kérdés
Nem megcsalásról, megbecsülési problémákról van szó, ami miatt okom van a szakításra. Közben nagyon szeretem azt az embert akit én ismerek, nem azt aki ezek szerint valójában. Mégis hogy lehet így túllépni, mikor vele tervezted a jövőd? :(

2012. szept. 11. 17:51
 1/9 Macs1209 ***** válasza:

Nehéz... De túl lehet élni. Viszont ne alkohol, gyógyszer

vagy kábítószer legyen, ami felé fordulsz (és lehetőleg

ne is a nassolás).


Le kell kötnöd magad, hogy elfelejtsd. Ez az egyetlen meg-

oldás... és utána a szeretet elhal.

2012. szept. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem teljesen értem, csak megjátszotta magát? Ez esetben lapát, fájni fog, de így helyes.
2012. szept. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Milyen szomorú kifejezés..." a szeretet elhal" :(

Annyi közös emlék után hogy lehet ilyen...főleg hogy én még mindig szeretem....

2012. szept. 11. 17:55
 4/9 A kérdező kommentje:
Úgy beszélt rólam a hátam mögött, amit nem feltételeztem volna róla. Megbántott és nem tudom magam biztonságban érezni magam, mert mindig ott a tudat hogy valamit titkol...
2012. szept. 11. 17:56
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem írtad hogy fiú vagy e vagy lány de az biztos ha szeretne a párod nem beszélt veled volna úgy, ebből az következik, hogy vagy nem, vagy nem annyira szeret mint te őt, tehát lehet nem érdemes a jövőben foglalkozni vele!Minden okod megvan hogy kiábrándulj belőle akkor mire vársz?Pörgesd le milyen rossz dolgokat tett veled és gondolj arra hogy hogy te értékesebb vagy nála és felejtsd el!
2012. szept. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hozzászólásokat! Nagyon fáó pontja ez most az életemnek. Döntést kell hozni hogy elhagyjam-e a szerelmemet, vagy tűrjem hogy más arcot mutat mint amilyen az ő igazi valója. :/
2012. szept. 11. 18:31
 7/9 cetkutya válasza:
Hajtogass darvakat,az leköt és megnyugtat
2012. szept. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Ennyi év után is milyen szomorú egy ember életének erről a pontjáról olvasni ....

"A szerelem elhal" - ebben a kifejezésben benne van minden amibe belehasadhat a szív...

2016. júl. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Amikor megláttam a saját kérdéseim között ezt a régi kérdést, hirtelen nem is értettem, hogy ez micsoda, már annyi minden történt azóta.

De pont azért, hogy aki ezt olvassa lássa, van amiért érdemes kitartani és nem feladni. Sokszor az tűnik könnyebbnek. Mi nem ezt választottuk. Nem volt szakítás azóta sem. Pozitív változás viszont rengeteg!

Ha érdemes harcolni egy kapcsolatért, akkor nem szabad feladni. 20-as éveink elején járunk még mi is, de úgy gondolom, ritka a mi esetünk...

2016. júl. 3. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!