Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Megneztek más nőket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Megneztek más nőket, miközben van baratnotok?

Figyelt kérdés
2012. szept. 9. 18:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Meg, de több nem lesz belőle.
2012. szept. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

pff ez a kérdés már hányszor hangzott el édes istenem :)


igen megnézünk! miért baj?


Az ember megnéz másokat, ez természetes dolog a nők is és mindenki más.


Attól h megnézzük attól még nem csaljuk meg a barátnőnket

2012. szept. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem vakságot fogadunk a barátnőnk mellett! Mindent a szemnek! :)))
2012. szept. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Hanariko ***** válasza:
100%

Jah nem vakságot...

csak nem mindegy, ez hogy van előadva. Mert lehet a barátnőt megalázó módón nyálat csorgatni meg észrevétlenül egy kósza tekintetet is vetni a másikra. Vaaaagy... akár úgy vetni azokat a pillantásokat hogy nincs ott mellette kézenfogva a barátnő.

NAGYON NAGY A KÜLÖNBSÉG.

2012. szept. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szóval abban a pillanatban semmi olyan dologra nem gondoltok, ami már túl megy a határokon?
2012. szept. 9. 18:27
 6/6 anonim ***** válasza:
32%

ajj istenem....


Na! Mentek az utcán kézen fogva boldogan, szembe jön egy szép lány elmegy melletetek 5 m-re, megnézzük őt mert jól néz ki vagy tetszik, és igen átfut az agyunkon h ezt is megdugnánk ha ugy hozná a sors.

ÉS a másik oldalon meg elmegy egy pasi 5 m-re és a nőnek is nagyon megtetszik a csajunknak, ugyanaz hm..kipróbálnám vele ha ugy hozná a sors.


De amíg itt van mellettem a párom és ő kielégítő számomra és szeretem és vele boldog vagyok addig senkit nem fogunk megcsalni és mást szeretni!


Értem?

2012. szept. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!