Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Bejön ez a csajoknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejön ez a csajoknak?

Figyelt kérdés
Helló ,tudjátok én olyan puhább fiú vagyok ,de nem úgy értem ,hogy gyenge ,hanem belül ,érzékenyebb :) néha kicsit írígy is vagyok ,de azért én megbízom a barátnőimben. Én nagyon szeretem az állatokat ,mint sokan mások ,nagyon ,viszont tényleg nagyon szeretem a kocsikat ,a motrokat nem (mert a motrok unalmasak) ,nem szeretem a nagy,hangos társaságokat ,szeretem a történelmet , a természet feletti lényekről tanulgatni (ufó,vámpír,szellem) ,szeretek segíteni embereken...elég lusta is vagyok ,van még rengeteg rólam ,de lustálom leírni ,naggyából tehát ez lenne az én valódi személyiségem ,viszont emberek előtt mást mutatok ,nem mutatom be milyen érzékeny vagyok ,mert akkor valószínűleg kinevetnének ,de mellékes ,szóval egy ilyen pasi bejön a csajoknak? Udv. Ja és boccs a hibákért ,tudjátok én nem magyarországi vagyok, ja és perverz gondolataim vannak T.T

2012. aug. 24. 13:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát nem mindegyik csajnak de valakinek tuti bejön (:
2012. aug. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rólad álmodnak valahol biztosan!
2012. aug. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem a legjobb fiú barátom pont ilyen, hogy keménygyereket mutatja, belül meg tiszta érzékeny.:D És én is ilyen vagyok, csak én lányba.:) Hát, biztos bejön valakinek.;)
2012. aug. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Te barátom egy 12 éves pervez, lusta, kocka vagy, aki egy anonim oldalon akar lányokkal beszélgetni.
2012. aug. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Gyermekem ,te egy idiota vagy ,ennyi.
2012. aug. 24. 13:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Gyermekem?
2012. aug. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!