Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Se vele se nélküle!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Se vele se nélküle!

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm 17éves lány én 18éves fiú vagyok és nagyjából jól meg voltunk még most is van jó pillanat de már nem olyan mint régen mert sokkal többet veszekedünk akár kis semmiség miatt és nem tudnék vele szakítani mert nem szerelmes vagyok belé imádom de viszont egyik felem így nem akarja mert veszekedünk minden kicsi apróságon és kezdem úgy érezni, hogy szülei se bírnak már mert előttem mondják barátnőmnek, hogy nézd azt a pasit meg azt meg azt... idegesítő!!A lényeg, hogy szerelmesek vagyunk szeretjük egymást de veszekedünk és néha nem is bírjuk elviselni egymást!! Segítsetek kérlek !

2012. aug. 13. 10:51
 1/4 anonim válasza:
1hét szünet! Figyeld meg hogy utána kívánni fogjátok egymást és csak jobb lesz nektek. A szüleivel ne foglalkozz annyira... ha tényleg imádjátok egymást belefognak törődni a dologba.. ha meg ez nem jó megoldás hogy szünet akkor beszélgessetek! Ha veszekedtek akkor menj oda hozzá és öleld át... ez átsegít benneteket a rossz dolgokon. mindig vannak és lesznek nehéz pillanatok. remélem tudtam segíteni egy kicsit:)
2012. aug. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm, a választ szüleit még oké elfogadni ha tartunk szünetet akkor az lesz a baj, meg volt tényleg nagyobb veszekedés általában én ölelem át és vigasztalom de van és egyre többször mindig az a vége,hogy ezt kiabálja...'ÁLLJ FEL ÉS MENJ HAZA' és ilyenkor nagyon rosszul esik én meg nem megyek haza akkor...de ha haza mennék meg ő nem is jönne utánam meg félek hülyeséget csinál!
2012. aug. 13. 11:17
 3/4 anonim válasza:

hát sztem nemigen szeret a csaj....én is így jártam, jó volt minden a pasimmal, aztán rájottem, hogy nemis vagyunk mi osszeillok, es kotekedtem bele, veszekedtunk, aztán o is, jo osszevert es othagytam...aztan sirt, hogy mennyek vissza, de minek? veszekedni? attol is fugg, ki kezdi, mert ha a csaj csak igy lekoppint, hogy menj haza....akkor menj, ha fájni is fog, menj haza, és probald nehivni, addig, még o nem hiv....ha nemfog hívni, hogy bocsi, vagy valami, nemszeret, és akkor felesleges a kapcsolat, tapasztalatbol mondom, jobb most megtudni, mint késobb szerintem...fiatalok vagytok még, elotettek a világ.

Bocsi a hibákért, csak így gyorsabban tudok irni...

2012. szept. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 MadameViciouse ***** válasza:

Úgy tűnik Ő nem nagyon törődik az érzéseiddel.

Az oké,hogy szeret,de nem biztos,hogy érdemes az időd rá pazarolni,mert ha ilyen önző,szerintem az is marad.

Ha pedig a szülei más fiúkat ajánlanak neki,talán tudnak valamit,amit Te még nem,esetleg azt,hogy nem szeret igazán.

2012. szept. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!