Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet több fiút is szeretni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet több fiút is szeretni egyszerre? Veletek előfordult már? (lent)

Figyelt kérdés

Van egy fiú,osztálytársam,akit lassan 2 éve ismerek,mert akkor jött át az osztályba.Nagyon egy hullámhosszon vagyok vele,megértjük egymást.Van hogy ő jobban megért,mint a barátnőim.Segített már sokszor nekem,mondta nekem hogy angyal vagyok,meg érzékinek is tart.Tök sokszor összeboronáltak már minket,mindenkitől csak azokat kapjuk hogy milyen aranyosak vagyunk együtt,még a tanárok is azt mondják.Rá valahogy mindig is másként tekintettem,mint barátra,és hát nem tudom néha ő is olyan furán viselkedik.


A másik fiút kicsi korom óta ismerem,oviba,és 1-2.-ban totál belé voltam esve.De még most is azt akarom,hogy beszélgessen velem,a közelemben legyen stb.És ő is néha olyan fura.Voltunk már moziban így a két család,és mi ketten beültünk egy filmre,akkor is mosolygott.De ugyanakkor vele nem igazán vagyok egy hullámhosszon,mert nem igazán beszélek vele.Valahogy egymás közelében mindig zavarban vagyunk.


A harmadik fiúval csak nyaranta szoktam találkozni kb.3-4 hetet.Ő idősebb nálam 3 évvel,de a korához képest elég gyerekes.Vele is tök sok szoktam dumálni,nagyon bírom.Egyszer elmentünk moziba hárman-az unokatesóm,én és a fiú-és végigröhögtük az egészet :)

Sokszor kikéri a véleményem egyes dolgokról.Megölelt egyszer és így lefotóztatta magát velem.Aztán megtudta hogy van pasim (most már csak az exem) és állandóan róla kérdezgetett.Aztán amikor visszavágtam neki,zavarban volt nagyon.Uncsitesóm azt mondta nagyon féltékeny.Nem tudom mit gondoljak róla.Bár ő az a típus,aki sok csajnál teszi a szépet,és várja kinek jön ez be.


Hát nem tudom mit gondoljak,kérlek segítsetek! Ti mit tennétek a helyemben? Veletek előfordult már ez??

Bocsi hogy hosszú lett.


14/L



2012. aug. 6. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:

hát a korod meglepett mit ne mondjak. én 27 évesen vagyok abban a bajban, hogy két pasit szeretek.

de a te helyedben én igazából nem stresszelnék a pasis dolgon. majd meglátod, hogy kivel alakul ki több köztetek!!

2012. aug. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
vonzódni lehet, de szeretni csak egyet tudok és Őt nagyon.
2012. aug. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 ggabika24 válasza:
Szerintem inkább azt a fiút "válaszd" aki inkább megértő és megbízol benne,mert ugye az 1 kapcsolat alapja.Remélem valamennyít segítettem.
2012. aug. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbben úgy tudnál dűlőre jutni a kérdésben,ha mindegyik fiúval időt töltenél.Nekem ennyi idős koromban az is tetszett,aki nem tetszett(úgy értem,hogy azt hittem rá,hogy tetszik,csak hogy történjen valami,mert unatkoztam egyedül,közben egyáltalán nem tetszett,csak érdeklődött irántam,és ez imponált)Figyeld meg,hogy melyik fiú mellett érzed a legjobban magad,mindenféle külső körülmény nélkül.Kivel a legjobb hallgatni.Ki legkedvesebb Veled.És hasonlók...
2012. aug. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!