Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tetszem neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Tegnap elmentem sétálni egy sráccal.. (Barátok vagyunk.) Sétálgattunk beszélgettünk, fagyiztunk. Az egyik haverja "véletlenül" mindig arra volt ahol mi, egyszer oda is jött hozzánk, de láttam hogy végig követett minket.. Mikor kérdeztem tőle hogy miért követ a haverja azt mondta "nemtudom" de közben elfordult, nem rám nézett...

A srác (nem a haver) nagyon kedves volt velem, fizetett helyettem, és megvárta a buszom is pedig sietnie kellett volna haza...(késett is a busz). Láttam hogy sokszor engem néz de amikor én is ránéztem hirtelen elkapta a fejét, a padon nem mellém ült hanem kicsit arrébb, és lazán állt. Mondta hogy a lányokkal nehezen boldogul és alig beszélget velük... (Eléggé félénk típus.) De velem könnyen beszélgetett, türelmesen végighalgatott, kérdezgetett. Időnként kicsit arrébb állt tőlem, és néha gyorsabban kezdett menni, ez kicsit megzavart..


Szóval szerintetek most mi van?? Lécci lehetőleg értelmes válaszokat adjatok :)

Remélem elég infot adtam :) 14L



2012. aug. 4. 14:31
 1/2 A kérdező kommentje:
Lécci fontos lenne :(
2012. aug. 4. 15:23
 2/2 Randy98 válasza:
Nagy az esélye hogy szerelmes beléd. Kérdezd meg tőle
2012. aug. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!