Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Srácok, most akkor mi van?! A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, most akkor mi van?! A legjobb barátomba beleszerettem, de neki vajon mik az érzései irántam?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy pár hónapja jártam valakivel, aztán szakítottunk, és rám írt egy ismerős srác, hogy minden oké-e, meg aztán így elkezdtünk beszélgetni olyan dolgokról amiket csak néhány ember tud, ezeket úgy értem hogy a legjobb barátaim, és ő is éppen akkor szakított a lánnyal akibe veszetten szerelmes volt, szóval egymást segítettük a nehéz időszakban, és ő az egyik ember aki teljesen mindent tud rólam és mégsem ítél el érte, a hónapok alatt, legjobb barátokká nőttük ki magunkat, hiába nem találkoztunk egyszer sem, kivéve egy hete körülbelül. akkor találkoztunk először. de valami nagyon jó volt!:)

Mindenben egyet értünk, ugyanaz a gondolkodásmódunk, az ízlésünk, egyszerűen nemtudom jobban megfogalmazni de MINDEN. És neki általában mindent elmondok, és ő is kölcsönösen. És miután találkoztunk hát, beleestem, mert úgyérzem hogy ő a lelki társam...tudjátok:D

És nemtudom, hogy most kellene-e célozgatnom vagy valami.. vagy elmondjam-e neki, nemtudom hogy ő is úgyérez-e mint én.

Most ezt nem egoistaságból fogom mondani ami most jön, de én egy intelligens és okos,rendes lány vagyok, nem járok bulizni sem, elvetem a részegséget,cigizést meg iyleneket, és hát így körülbelül akiket ismerek, midnenkinek be jövök, ezért is félek kapcsolatot teremteni másokkal, mert tudom hogyha én nem szeretném viszont őket, akkor csak fájdalmat okoznék nekik, és nem , ebben a nyomorult nagyvárosban rohadtul ritkák a kedves meg aranyos lányok, szóval nem nem vagyok egyáltalán flegma, mindig a kedvességemmel, meg az aranyosságommal tűnök ki mindenhonnan. ezt most azért mondtam el, hogy talán könnyebb lesz megítélni ezt az egész helyzetet.

Ha nagy eséllyel bejövök 'mindenkinek' akkor talán neki is tetszek??

Nemtudom, ő az eegyetlen rendes, meg legaranyosabb srác a világon talán, merem ezt állítani, és az első tlaálkozás után is hazakísért, ami szomomra rettentő nagy dolog volt, ugyanis eddig mindenki kihasznált engem. és modnta is hogy magányos, és nemtudja talál-e majd egy rendes lányt magának, most majd találkozunk megint, de nemtudom mit tegyek, célozgassak, vagy ne, vagy elmondjam neki vagy ne, félek hogy tönkreteszem vele a barátságunkat!

Segítsetek!:)



2012. aug. 1. 08:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Most vagy nem mer kezdeményezni, vagy pedig csak a barátjának tart. "Szánalom szeretet"-ből nem lesz semmi, ezt már megtapasztaltam. Voltam hasonló helyzetben, nagyon jól kijöttem az akkori női ismerősömmel. Mindent megbeszéltünk, neki is rossz volt az élete, beleszerettem. Időnként összejöttünk, de ennél jobbá nem fordult a helyzet. Tudta mit érzek, azt mondta nem, de örült a gondoskodásnak és maga mellett tartott. Ma már egy szót sem beszélünk, annyira megromlott a kapcsolat.

Kérdés, hogy ezt megkockáztatod-e. Lehet rád céloz azzal, hogy egy rendes lányt keres. Sajnos a leírásból nem jön le minden. Az jó jel, ha egy hullám hosszon vagytok, de ilyen kérdésben így, nem nagyon lehet jó választ adni a kérdésre.

2012. aug. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát, végig mosolygott mikor találkoztunk , kiderült hogy mikor hazakísért anya figyelt minket az ablakból, és mondta nekem, hogy le sem vette rólam a szemét egy pillanatra sem. dehát anya véleménye....az anya véleménye. mindannyian tudjuk milyenek!:D

rendkívül és rettentő aranyosan viselkedett velem, és többször van olyan megszólalása mintha kettős értelmű lenne, vagy cska olyan 'bókoló' stílusú, mondta hogy nagyon pozitív véleménnyel van rólam így első találkozás után, egyszerűen az aranyos szó jellemez engem, hogy nagyon aranyos vagyok, meg ő másnak gondolt de pozitívan csalódott

az első találkát én modntam neki, aztán most már ő modnta hogy kellene:D

ha hazakísér megölelhetem esetleg?

2012. aug. 1. 09:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Helyzet függő. Meg is ölelheted, ha úgy jön ki, de egy ölelés még nem mondja el, mit érzel. Üljetek le egy padra, amikor sétáltok, este a legjobb erre. Beszélgessetek, ülj közelebb hozzá, esetleg úgy öleled át. Nézz bele a szemébe. Ha lehet rajta is látni, hogy akarja, akkor csókold meg. Lehet ő is akarja, de rád vár. Fél tönkretenni a barátságot, pont abban a helyzetben van, mint te.
2012. aug. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

most is kikéri a véleményem mindenhez, hogy szerinte milyen lenne, meg mondta h süssek neki, de lehet hogy barátként mondja?!

szép vagyok, okos vagyok, intelligens tényleg, aranyos, bármit megteszek az embereklért, a jószívemről vagyok híres, meg csupa jó véleménnyel van rólam, csak kicsit adná tudtomra mit akar, amúgy gondolkoztam én is ezem, de majd célozgatok valahogy:)

2012. aug. 1. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!