Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van még ilyen lány? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még ilyen lány? Hogy legyek túl rajta?

Figyelt kérdés

Nem discos,kedves,kimutatja erősen szerelmét,ha valaki kavarna,lerázná,elmondaná minden nyügjét-baját,és nem hagyná hogy a szerelmünk ellaposodjon,csak egymásnak élnénk.


Én sajnos beleestem ebbe a hibába,és volt egy lány aki a fenti kritériumoknak megfelelt.Távkapcsolat volt én vasi,ő somogymegyei..Sajnos nagyon félős voltam,félénk (szociális fóbia) igy nagyon sokat kellett várnom mig tudtunk találkozni de kitartott mellettem..probáltam küztdeni érte,néha oylat irtam amit megbántam,noha tudom élőbe más lett volna minden,csak maga a nagy mértékü stressz..márciusba voltam utoljára 3 napot,sirtam nem akarom elveszteni,hisz ugy volt különbözö okoknál fogva kénytelen szüleivel menni németországba jobb megélhetés reményében..Sírtam,nem akarom elveszteni és mindent megteszek érte,ő csak hallgatott és ölelt,némán hallgatta szomorúságom..majd elmentek..Ugy volt kimehetek..elkezdtem tanulni tanfolyamot (50 ezer,de nem is a z a léyneg)hogy valamicskét tudjak németül,dolgozni és boldoggá tenni azt a nőt,akit szeretek.Önkormányzati lakásba volt,mindig csürték csavarták dolgokat,hogy erre lesz ház meg erre ekkor jöhetek ki, akkor..elöször május volt,reménykedtem aztán augusztus lett...a sok mindenség miatt táv,meg amit okozhattam kicsi sebek,amiket élőbe ne mtudtunk átbeszélni,azt kaptam mult héten fejemhez,hogy nem érez szerelmet..maximum erős barátságot...mára az tse..mi voltunk egymásnak mindenjei,lelki társai,szerelemsei,barátai..egymásnak mi voltunk legfontosabbak,és én tenni szerettem volna érte,minden nagyképűség nélkül nagyon sokat tettem érte..tudom olyan lány,mint ő az életemben nem lesz..mit tegyek magammal,hogyan tovább?zárkozott vagyok,baráto msem igen sok van..egyáltalán van innen kiút? a szivem darabokra törik,akárhányszor átérzem azokat talikat,vagy az elsőt,vagy csak hogy érinthettem és megigérte semmi baj nem lesz.....nem birom már...


18/F



2012. júl. 31. 13:09
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
:) Nem általánositottam,csak szar dolog ha az ember egyszer igy érzi..tisztelem az olyan lányokat,akik nem sablonosak,és olyan volt mint ő ;) na meg persze nem fekszik össze fűvel-fával..sokszor gondoltam ugy hogy rossz világba születtem..túl gyors,és az ember nem lát bele másikba :) De tisztelet a kivételnek=)
2012. aug. 22. 23:08
 12/17 Hanariko ***** válasza:
hát igen, elég szar hely lett ez egész :/ valahogy minden egyre csak romlik... mármint tényleg minden... életszínvonal, a zene, a mesék xD meg a divat is... (ruhában viselkedésben egyaránt)
2012. aug. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
végre valaki ugy látja mint én:) igy van,mindenben..nekem pl fox kidses mesék meg régi CN nagyon hiányoznak,azokat tartottam etalonnak: 3 jóbarát és jerry,kölykök 402es tanteremből,dexter laboratoriuma,louie élete :) reménykedjünk még egy jó világban...:)
2012. aug. 23. 16:20
 14/17 anonim ***** válasza:

hali!:)

Én is vasi vagyok :D

Hát figyi van ilyen lány csak az nem fogja itt kínálni magát hogy igen itt vagyok stb.. legalábbis aki értelmes.

Szerintem bárhol találhatsz olyan lányt aki neked tetszik annyiféle ember van.

Ahogy vele összejött neked lehet mással is összejöhet úgy.

Próbáld meg elfelejteni, ne gondolj folyton rá, inkább élj úgy ahogy akarsz.

2012. aug. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
vasi? Nem is emlekszem irtam volna hova valosi vagyok,de mar kitudja:) tudom,igazad van nekem is de nem magam neztem,hanem minket,sose voltam önző.ha kellett félreálltam,másik legyen boldog.de most vagyok ott,hogy nem tudom mit tegyek,lesz-e ilyen szerelmem..banom,nem késöbb ismertem meg..
2012. szept. 3. 00:23
 16/17 anonim válasza:
soha nem szabad feladni :) am 4.-el egyetértek :)
2012. szept. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Kérdező, a 13. hozzászólásban írtad, hogy hiányoznak a régi Fox Kids-es rajzfilmek, nos mostanában a youtubra elég sok rész felkerült, azt hiszem a Louie életéből például az összes rész. Én is most fedezem fel újra ezeket a régi tényleg jó rajzfilmeket. Amúgy meg fel a fejjel katona!
2012. szept. 4. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!