Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Itt mindenki azt mondja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt mindenki azt mondja, hogy idővel kialakulhat a szerelem. Tényleg így van?

Figyelt kérdés

Eddig nekem csak első látásra szerelmekben volt részem, ha nem éreztem vibrálást a levegőben, akkor leléptem.

Most pedig itt van ez a srác, aki elképesztően szimpatikus, és úgy érzem, megérné folytatni vele attól függetlenül, hogy nem mondanám magam szerelmesnek. Komolyabb érzelmek kialakulására mennyi az esély?



2012. júl. 30. 16:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ilyen böszmeségről még nem hallottam az elmúlt 4 évben.
2012. júl. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
16:57 Kifejtenéd?
2012. júl. 30. 16:58
 3/13 anonim ***** válasza:
Akkor alakul ki idővel a szerelem, ha srác mindenben klappol. Te jó úton vagy, hogy ha adsz egy esélyt a srácnak, szerintem bele fogsz szeretni.
2012. júl. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerelem első látásra nem létezik, csak vonzalom. Ha valakihez nem vonzódsz bármiféle érzelmi "adalék" nélkül, akkor felesleges abban reménykedni, hogy majdcsakegyszer.
2012. júl. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 ASOT ***** válasza:

van szerelem első és van szerelem sokadik látásra, de van hogy nem is lesz soha!


Ha nem vonzódsz hozzá és nem is szereted, nem érzed h ő fontos lenne számodra és nem érzed azt h úúristen jó mellé bújni meg ilyenek akkor nem is lesz szerelem.


Valaminek lennie kell az elején.


De akkor sem garantált!

2012. júl. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nem minden ennyire fekete-fehér, 3. hozzászóló.

Tapasztalatból mondom.

Érzelmi adalékból itt tutira nincs hiány egyik fél részéről sem.

2012. júl. 30. 17:02
 7/13 A kérdező kommentje:
Imádok hozzábújni, minden helyzetben jól érzem magam vele.
2012. júl. 30. 17:03
 8/13 anonim ***** válasza:
49%
Ez nem szélsőség, egyszerűen csak, ha valakit nem ismersz, úgy nem szeretheted, elvégre akkor kit szeretsz? Erre mondtam, hogy első látásra nincs szerelem.
2012. júl. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Állítólag az első vibrátor megalkotása Kleopátra nevéhez fűződik, ugyanis az ő agyából pattant ki az a nem mindennapi ötlet, hogy egy üreges belsejű tököt megtölt méhekkel, majd a feldühödött jószágok segítségével keltett rezgés juttatja különleges erotikus élményhez, miután megcélozta intim testrészeit az elmés játékszerrel.
2012. júl. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Aki még nem tapasztalta, ne akarja magyarázni.
2012. júl. 30. 17:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!