Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elmondjam neki vagy gondoljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki vagy gondoljak rá mint barátra?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki a szomszédunkban lakik és nagyon jóban vagyunk.Nekem ő nagyon tetszik ,de nem tudom,hogy én is tetszek-e neki.Attól félek,hogy neki nem tetszek és a barátságunk is megromlana , ha elmondanám,hogy érzek.

2012. júl. 30. 11:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki bátran!Speciel én nem hiszek a férfi-nő barátságban.Legalábbis hosszú távon.
2012. júl. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ne barátkozz vele, annak rossz vége lehet csak, ha te szereted. Ha neki is bejönnél, mutatná.
2012. júl. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem kell ajtóstul rontani a házba, mert valóban elképzelhető, hogy többet nem áll veled szóba. Ha gyorsan akarod kideríteni, akkor csak a kérdés marad.

Hívd el erre-arra, kerülj hozzá közelebb, akkor már a jelekből letudod szűrni, hogy mégis hol állsz.

2012. júl. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Dragonshru: Szerintem ezt a csaj barátkozásnak venné. Ha el is hívja bárhova, egyértelműen fejezze ki, hogy randi. Ha egyszer belekerült a "csak barátok" kalapba, onnan nincs kiút.


2. voltam

2012. júl. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
8 éve ismerjük egymást.voltunk már együtt vidámparkba,állatkertbe és aludtunk már együtt jó néhányszor (nem volt semmi komoly).moziba fogunk most menni.megpróbálok ott közeledni hozzá.szerintetek az gáz h ha üvegezés közben kérdezem meg?
2012. júl. 30. 11:55
 6/7 anonim válasza:
Ja az elég gáz. Szerintem minél hamarabb mond meg neki, hogy mi a pálya. Később nagy baj lesz belőle. Tudom, mert én is reménytelenül szerelmes voltam a legjobb lány barátomba évekig. Amióta kiderült sem beszéltünk egymással. Ennek már 8 éve
2012. júl. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ma elmentünk a mekibe és ott felhozztam.azóta járunk
2012. júl. 30. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!