Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elmondjam a lánynak hogy milyen férfivel él együtt?

Figyelt kérdés

ismerek egy kedves, jólelkű lányt. és megismerkedtem a párjával is sajnos, teljesen véletlenül (akkor még nem tudtam, hogy az ő vőlegénye).

a pasi csapta nekem egy ideig a szelet, aztán találkoztunk, és meg akart fektetni, de ez nem jött össze neki. aztán azóta már láttam, hogy több csajjal is ugyanez a terve mint ami velem volt. a csaj pedig tervezgeti az esküvőjüket, és nem tudja, hogy kihez készül hozzá menni, mivel a nem biztos hogy a többi csaj nem adja be neki a derekát.

nem tudom mit tegyek, mert ez a lány nem ezt érdemli, meg van győződve arról, hogy a világ legjobb férfiját találta meg, holott a legnagyobb nőcsábász akadt a horgára...


2012. júl. 18. 14:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Voltam hasonló helyzetben... A pasi a barátnőmnek csapta a szelet, utána még sok más nőnek is... a barátnője meg a kolléganőm volt. Vacilláltam, hogy szóljak-e neki, de végül nem tettem. Az ő dolguk. Aztán szét is mentek nem sokkal később, és a nő talált mást, rendes pasit.
2012. júl. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 mizuzizu92 ***** válasza:

Igen hát ezzel az a gond hogy ha a lány a rózsaszíntől , nem lát semmit nem fog hinni neked.

Neki kell rá jönnie , lehet hogy az én hülye véleményem .

Ha mondjuk nekem állnál ezzel elő , akkor azt mondanám hülye vagy és féltékeny .

2012. júl. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

én féltékeny aztán nem vagyok, mire/kire lennék ugyan?

csak nagyon jó kapcsolat kezd kialakulni köztünk, és nem akarom, hogy szenvedjen, vagy egy év házasság után válnia kelljen.

nekem van bizonyítékom is, csak hát ha elmondom, akkor én is benne vagyok, mert velem is kikezdett, de inkább ennek az árán veszítsem el a barátságát, és talán ha megnyugszik akkor megbocsát, bár nem szándékosan tettem volna semmit, hiszen nekem a vőlegénye egyedülállóként mutatkozott be, szóval, nagy dilemma nem tudom mit tegyek.

2012. júl. 18. 14:25
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem szólj neki! :) Sokkal jobban jársz,Téged nem fog nyomasztani,őszinte leszel vele,őt pedig megóvod a felesleges szenvedéstől. Ha emiatt nem lesz a barátnőd,hát akkor nem is érdemlitek egymást.:)

Sok sikert!

2012. júl. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 mizuzizu92 ***** válasza:

Senki nem feltételezte hogy az vagy !

De ha azzal állítanál elő, akkor úgy jönne ki komolyan senki nem mondta hogy az vagy .

De ha van egyértelmű , bizonyítékod akkor mutasd meg neki.

2012. júl. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

azt fogja hinni, hogy te akarod oket szetvalasztani, mert hajtasz a pasijara. szoval ne szemtol-szembe mondd meg neki amit tudsz.

es raadasul te leszel a rossz, mert szet akarod oket valasztani, es meg jobban ragaszkodni fog a pasijahoz.

lehet, hogy inkabb a sraccal kellene kezdeni valamit, de hogy hogyan, azt mar nem tudom. ehhez noi praktikak kellenek :)

2012. júl. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Magamból, és a baráti körömből kiindulva bátran állíthatom hogy a legtöbb egészséges férfi szívesen lefeküdne minden csinos nővel, csak ezt tartós kapcsolatban jól titkoljuk.


Ez egyszerűen megváltoztathatatlan biológia program, ettől még tényleg a családunkat szeretjük.


Igazából a "hűségesebb" (bénább) férfiak hagyják ott gyakrabban a nőt, ha ilyeneknek összejön egy új nő, abba jobban kapaszkodnak.

2012. júl. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Neked semmi közöd a kapcsolatukhoz. Annyit éppenséggel elmondhatsz, hogy te régebbről ismered és nincs jó véleményed róla de tanácsot azt nem kell adni mert az ő élete és neked nincs jogod beleszólni. Lehet, hogy éppen egymással lesznek boldogok és ha szerelmes akkor végképp nem fogja belátni főleg ha még nem jött elő semmi probléma. És attól, hogy minden nőt meg akar fektetni és akkor mi van? Ne üsd bele más orrába a dolgaid ha ennyire nem tudod lefoglalni magad akkor találj ki valami hobby-t.
2012. júl. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Feltétlen szólj neki!
2012. júl. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
hát jó, én nem szólok, majd az idő orvosolja ezt a problémát így vagy úgy.
2012. júl. 18. 15:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!