Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Hogy szeressek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Hogy szeressek ki belőle így? Sos

Figyelt kérdés

Beleszerettem valakibe,akibe nem lett volna szabad.Talán kicsit későn írom ki a kérdést,mert már több hónapja érzem azt a bizonyos érzést,amikor vele vagyok,de reméltem,hogy elmúlik.Hát nem,csak egyre erősebb és én már nem bírom.Ráadásul még évekig látnom kell mindennap,szóval ez nem segít a helyzeten...



L14



2012. júl. 30. 01:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Jobban segítene, ha elmondanád milyen okból akarsz belőle kiszeretni.


Van1 sejtésem, de kiváncsi lennék a te "okodra"

2012. júl. 30. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
tényleg jó lenne tudni az okot h miért szeretnél ki szeretni belőle..
2012. júl. 30. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A tanárod? Te szegény.
2012. júl. 30. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Annyi indokom van,amiért nem kéne szeretnem,pl:

-egy öntelt,egoista,sznob,nagyképű srác,akiért odavan mindenki

-minden csajt meg akar ....

-megbízhatatlan,olyan,mint egy kisgyerek

-mindenkivel bunkó,aki nem gazdag és menő

-több barátnőmnek tetszik és mindig nekem mondják el,mert nem tudják,hogy mit érzek a fiú iránt



De elég,ha csak rám mosolyog vagy ír facebookon,én máris a felhők felett vagyok,mert tudom,hogy olyankor rám gondolt(még ha csak pár másodpercre is),ha vele vagyok,akkor senki más nem érdekel,csak ő(múltkor "véletlenül" az egyik barátnőmre öntöttem a kólámat a moziban,csak azért,hogy ő kimenjen a mosdóba,így én a srác mellé tudtam ülni) és nagyon fáj,hogyha más lányokkal látom.De olyan normális,flörtöl velem és én nem akarom ezt az egészet,csak bajom van belőle.


Nem a tanárom.



Nem akarom így leélni a következő éveimet,én nem bírnám végig nézni mindig,ahogy az aktuális barátnőjével enyelegnek előttem,már így is görcsöl a hasam,amikor látom,hogy különböző lányok irkálnak a Facebookjára és azon gondolkozok mindig,hogy vajon melyik lesz a következő barátnője...Csak el akarom felejteni ezt az érzést.

2012. júl. 30. 01:32
 5/7 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Másik suli? Vagy ismerd meg jobban, talán csak a felszínen ilyen.
2012. júl. 30. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

3.-os korom óta abba a suliba akarok menni,ahová felvettek és a srác szülei bedugták őt ugyanarra a tagozatra,ahol én is vagyok,szóval a legtöbb közös órám vele lesz.


Elég jól ismerem,tudom,hogy milyen.Pl. a télen bmxezés közben eltörte a lábát és elszakadt benne valami.Mondta az orvos,hogy ha lehet,akkor feküdjön egész nap.De ő már az első otthon töltött napján a lépcsőről ugrált a mankóval,elhívott,hogy menjek el hozzájuk,mert beteg és ápolnom kell,amikor meg mondtam neki,hogy nem megyek,mert hideg van,akkor képes volt mankóval elsétálni hozzánk a jeges járdán,mert ha "én nem megyek hozzájuk,akkor jön ő hozzánk".


Meg alapból semmi gond nincs velem,de amikor ő otthon volt hetekig,mert gipszben volt a lába,akkor 10 napot lógtam csak azért a suliból,hogy vele lehessek,mert folyton azt hallgattam,hogy ő mennyire unatkozik otthon.Szóval ha vele vagyok,akkor a legőrültebb dolgokat is megteszem,nem érdekelnek a következmények.

2012. júl. 30. 01:47
 7/7 anonim ***** válasza:

Tény nem felel meg. Első vagyok.


De az hogy "barátnőidnek nem tetszik"-et ha valamennyire is komolyan veszed ebben a dologban, te is kva vagy.


Engem is azé hanyagolt egy csaj, mert a "barátnőinek nem tetszek" pfuj... 1000 másnak tetszek, és elitélem az ilyet, baráti kör? lol, mit szól ebbe bele.

2012. júl. 30. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!