Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Ő mért csinálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Ő mért csinálja ezt?! (elég hosszú lesz)

Figyelt kérdés
Szóval!Még június elején összejöttem egy fiúval.Volt osztálytársam (mert most ballagtam 8ból) és 5éve ismerem.Eleinte csak úgy kedveltem de mostanra nagyon megszerettem..SŐT mindennél jobban szeretem.Nekem ő az első sosem volt még előtte senkim,és sose akartam szerelmes lenni.Az történt hogy egyik nap random közölte velem hogy tartsunk szünetet mert neki gondolkodnia kell mert SZERINTE én nem szeretem annyira mint ő engem.Nem érzi hogy szeretném.Mondtam hogy ez butaság,de tény és való hogy elég nehezen fejezem ki magam.Másnap reggel írt egy smst hogy egész éjjel SÍRT (olyan fiú,hogy ha ezt bárkinek mondanám aki ismeri,el nem hinné) és mindennél fontosabb vagyok neki csak gondolkoznia kell.Én ettől szörnyen éreztem magam hiszen miattam szomorú,én készítem ki..Még az nap estefele írt még egyet hogy átgondolta és másnap beszéljük meg a buliba ami amúgy az egyik volt tanárunknál volt.Hát én egész este vártam hogy jöjjön,de nem jött.Így ittam egy kicsit(ő is) és így már nagyobb lett a szám és kettesben először elkezdtünk beszélgetni,majd annyira elkezdtünk veszekedni hogy olyanokat mondott hogy "Felkötheted magad" meg hasonlók.Aztán a végén azt mondta "hagyjuk egymást a faszba" én hiába mondtam hogy én nem akarom a faszba hagyni.Mondta hogy nagyon szeret,de több mint egy hónapja szív miattam és nem bírja így.Majd mindketten találtunk 1-1 embert akinek sírhattunk..Én is sírtam,ő is DE azt hittem készvége csá.De aztán másnap haza értem és LÁM kaptam egy smst hogy ő sokat gondolkozott jó lenne megbeszélni mikor érek rá..Csak aztán nem értem rá úgyh telefonon beszéltünk és elmondta hogy nagyon hülyén viselkedett és ne haragudjak rá.Mondtam hogy egyáltalán nem haragszom stb.Majd letettük és úgy köszöntünk el hogy m2 mondtuk hogy "szeretlek".(ez múlt hét hétfőn volt)És akkor ő elment nyaralni..Kedden reggel írt egy smst hogy mennyire velem akar lenni,imád és nagyon hiányzom neki.Vissza írtam ahogy szokás,és oda írtam a végére hogy estefelé hívhatom-e? És erre az smsre nem válaszolt..Majd pénteken dobtam neki még egy smst hogy mikor jönnek haza,és hogy hétfőn ráér-e.És erre sem válaszolt..Egyik barátnőm mondta hogy találkozott vele és kérdezte hogy mivan velem erre azt mondta "jaj hagyjál már vele" Nem értem..Nagyon nem..Így imád igy szeret,úgy sír miattam és mégis..mi ez?! Mit csináljak én? xx

2012. júl. 30. 01:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez a gyerek, egy igazi gyökér lehet, aki csak szórakozik az érzéseiddel, meg kihasznál. Szerintem csak annyi vagy neki, hogy "van azt kész". Ez az egész szerintem nem fog változni. Egyszer ilyen, egyszer olyan a kedve.
2012. júl. 30. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!