Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelem? Mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Renesmee18 kérdése:

Szerelem? Mit csináljak? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok egy fiúba körülbelül 2 hónapja. Az van, hogy nagyon szeretem, és egy ideig azt hittem, hogy lesz köztünk valami. Azonban elmentünk egy koncertre Ő, én, az egyik haverunk és a volt barátnője. Utána elmentünk piálni és a srác, akit szeretek sokat ivott, és elkezdtek smárolni a volt barátnőjével. Na már most a fiú itt még nem tudta hogy mit érzek, de amint láttam, hogy smárolnak elkezdtem egy kicsit sírni, de nem is feltűnően. A fiú oda jött és megkérdezte, hogy mi a baj. Mondtam neki, hogy majd négy szem közt elmondom. Az este végeztével a lány felment a fiúhoz és lefeküdtek. Másnap a srác nagyon kész volt, hogy hogy lehetett ilyen hülye? Két nappal rá felhívott, hogy miért voltam úgy kiakadva? Elmondtam neki, hogy az ahogy előttem smárolt a volt barátnőjével, engem nagyon zavart. Ő azt mondta h nem érti, hogy hogy nem vette észre, és hogy sajnálja. És mondta, hogy másnap találkozzunk, de ez nem jött össze mert barátnőm szülinapi bulijára voltam hivatalos. Utána azért nem találkoztunk mert nyaralni ment a barátaival, akikkel lerészegedéssel töltöttek egy hetet. Akkor nem beszéltünk, én meg elkezdtem egy másik sráccal beszélgetni, akivel úgy volt, hogy összejövünk, de nem tudtam úgy, hogy ott van Ő, akit tényleg szeretek, ezért megmondtam a másik fiúnak, hogy részemről csak barátság.


Egy hete találkoztam a fiúval, akit szeretek és mondta, hogy Ő most nem szeretne komoly kapcsolatot, nem csak tőlem, hanem úgy általában. Utána átmentünk egyik barátunkhoz, akinél elég közel kerültünk egymáshoz. Állandóan ölelgetett, amit eddigi barátságunk folyamán nem tett. És mellém feküdt, amiben még nincs semmi, de tulajdonképpen olyan volt, mintha együtt lennénk. Ezt a barátunk szóvá is tette, hogy mi most akkor járunk? Merthogy elég komolynak tűnik a dolog.


De egy hete csak facebookon beszélünk, mivel elfoglalt, ezért sem tudunk találkozni. És Ti a fent leírtakból mire következtettek? Hogy kéne csinálnom a dolgokat?



2012. júl. 26. 08:07
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsi a regényért.
2012. júl. 26. 08:07
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nem vigyázol szerintem akkor csak az ágyasa leszel Amikor épp kedve lesz hozzád, akkor megd*g te meg hagyni fogod a szerelemre hivatkozva. Ha az elején kijelenti valaki, hogy nem akar kapcsolatot, akkor az a későbbiekben sem fogja meggondolni magát. Szórakozni akar, nem érez annyit irántad mint te ő iránta. Vonzódik hozzád, de csak ennyi. Ha hagyod magad, akkor ki fog használni, szóval én a helyedben megszüntetném vele a kapcsolatomat, mert ha ilyen "közel" maradtok egymáshoz annak csak te iszod meg a levét.


28/n

2012. júl. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előttem szólóval. Ez a fiú csak testiséget akar. Te pedig csúnyán megsérülhetsz lelkileg. Fel a fejjel, inkább beszélgess azzal a fiúval, akit félre toltál. Talán ő értékelni fog. Sok sikert.
2012. júl. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!