Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A menstruáció nagyban befolyás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A menstruáció nagyban befolyásolja a lányokat?

Figyelt kérdés
Én egy 14 éves fiú vagyok és van egy barátnőm, aki szintén 14. 3 hónapja járunk és amikor menstruációs időszakában van, akkor nagyon könnyen megsértődik, "bolhából elefántot csinál" és ha nem csinálok semmit már az is baj számára. Amikor nincs ebben az időszakban akkor semmi gond nincs, akkor minden megy normálisan, hülyéskedünk meg minden... Ugye ez nem fog addig "fajulni", míg az egyik menstruációs időszakában azt mondja hogy vége??

2012. júl. 24. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
hormon ingadozás.. én ilyenkor kifejezetten ingerlékeny vagyok.néha verekszem is.. szóval..ez normális..
2012. júl. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyugi,ez teljesen normális. A kérdésedre válaszolva: igen,nagyon befolyásol. Képzeld csak el, hogy minden hónapban kb. 1 hetet vérzik a "fütyid"...na ugye,már belegondolni is kellemetlen. Ilyenkor próbálj neki kedveskedni, pár bókot mondani (nem tudom milyen a stílusod) egy picit éreztesd vele,hogy nő (és ne csak úgy érezze h azért nő,mert épp megvan neki)
2012. júl. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát ha tiszteletben tartod, hogy olyankor nehéz dolga van, akkor nem fog elküldeni. Sok természeti népnél külön mennek a nők, hogy ne kelljen még a hétköznapi dolgokkal is terhelniük magukat és pihenhessenek.

Nagyon nehéz vérveszteség, fizikai fájdalmak és más fizikai nehézségek mellett ugyanazt a napi ritmust végigcsinálni, mint máskor. Ez önmagában is a teljesítőképessége határáig elviheti a nőt, hát még egy kislányt, akinek a szervezete még hozzá sem edződött ehhez. Sokan el is ájulnak.

2012. júl. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jó köszi mindenkinek :) már nyugodtabb vagyok, csak azt hittem hogy már nem annyira "érdeklem" őt vagy valami ilyesmi. :)
2012. júl. 24. 21:48
 5/6 anonim ***** válasza:

Inkább hagyd pihenni, ne adj neki feladatokat olyankor.:) Ha nem akar találkozni, az is O.K. Hiszen esetleg alig van energiája a muszájdolgokra is.

De ez mindenkinél másként van.

2012. júl. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 noname0999 válasza:
Hát befolyásolja az biztos... de én a barátommal nem szoktam bunkó lenni. Csak a barátnőimmel.... xd én olyankor vagy ingerlékeny vagy szomorú vagy bújós vagyok :D ez váltakozik :D
2012. aug. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!