Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy felejthetném el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejthetném el?

Figyelt kérdés

Az van, hogy van egy nagyon jó barátom, szinte minden nap találkozunk ,együtt lógunk sokat beszélgetünk,és szerelmes vagyok belé, de ez sajnos nem lehet így(és most nem akarom megmagyarázni hogy miért..)Őrjítő mindennap látni és vele nevetgélni, inni,szórakozni úgy hogy nem is tudja, hogy mi van.Valahogy el szeretném felejteni ezt az egészet anélkül hogy megbántanám,mert arra nem lennék képes és lehetőleg úgy, hogy továbbra is jó barátok maradjunk.

Most nem olyan válaszokat várok hogy, gyáva vagyok neki megmondani vagy hogy, de mégis próbáljam meg.Tényleg csak tippeket akarok hogy a szerelemből, csak baráti szeretet legyen.Próbáltam a kiábrándulást, vagy hogy valami mással felejtem el őt,de annyira tökéletes nekem, hogy így sem ment.

Előre is köszi a tippeket :)



2012. júl. 23. 02:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az érzelmeket nem lehet irányítani, teljesen értelmetlen kérdés, nincs erre módszer vagy ilyesmi.
2012. júl. 23. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy hogy tartod vele a kapcsolatot esélytelen kivéve ha ismerkedsz másokkal is,hátha más el tudna csábítani
2012. júl. 23. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen idő kell a dolognak, sok idő. És agyban is eldönteni, hogy akkor tényleg csak barát akarsz lenni, nem pedig titokban ábrándozni róla, mert ha agyban nem döntöd el, akkor a büdös életben nem fogod tudni közömbösen kezelni. És keress mihamarabb egy másik fiút, aki imádatod tárgya lehet a mostani fiú helyett.
2012. júl. 23. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Elsőnek:Ha így is van a mostani helyzet sem tartható.

Másodiknak:Próbáltam összejönni mással, de a tökéletesnél sajnos nem találtam jobbat.

Harmadik:Próbálom kizárni meg minden,de nagyon nehéz, most is ha lefekszem aludni még vagy egy-két órán keresztül azon gondolkodnék, amikor utoljára láttam.

Am köszi a gyors válaszokat :D Nem hittem volna, hogy fél háromkor van aki még ilyennel foglalkozik :D

2012. júl. 23. 02:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem kéne maximalistának lenned.Annak is örülnöd kéne ha egyáltalán fele olyan jót találnál az életben,itt most belső tulajdonságokra gondolok
2012. júl. 23. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ha negyede olyan jót találnék, örömtáncot járnék.Bzki már néha azon gondolkodok hogy, ha nem lehet az enyém,inkább monogámiát fogadok :DD :\
2012. júl. 23. 02:58
 7/7 anonim válasza:
Én azt mondom, ha így belezúgtál akkor próbáld meg mindenképp a kapcsolatot, persze ha érzed, hogy te is bejössz neki. A sajnos nem lehetből nem derül ki semmi, talán nagyon félted a barátságát. Lehet életed legnagyobb baklövését követed el, ha elszalasztod a lehetőséget, hogy boldog légy.
2012. júl. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!