Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek írjak vissza neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek írjak vissza neki?

Figyelt kérdés

Van egy csaj akit neten ismertem meg. Nem találkoztam még vele. Nem is beszéltünk minden nap.

kb olyan 16 napja este beszéltünk és pár perc múlva azt mondta, hogy ne haragudjak, el kell mennie. Mondtam oké, elköszöntem stb. Azt hitte megorroltam rá, 2 nap múlva rámír, hogy megharagudtam-e vagy mi? Mondom nem, csak írta h mennie kell, ezért írtam h szia.

Utána mikor ezt megbeszéltük, rákérdeztem h amúgy mi újság, nem írt vissza. Két hétig eszébe sem jutottam, pedig szinte minden nap fenn volt szerintem elég sokat is. Én nem is kerestem, mivel minek nyomuljak ha még írni sem ír.

Most írja már két hét után h:


"bocsi h nem válaszotlam erre ... :S

mostanság a felvételi miatt elfoglalt vagyok nem olyan egyszerűen megy minden :S ..majd beszélünk és bocsi [:)]

sziaa"


Ez egy ócska duma, minden nap fenn volt, akkor csak nem elfoglalt.

Meg most én erre most mit írjak? Nem is tudok mit.

Írjak egyáltalán neki vissza, vagy mit csináljak? Bunkó sem akarok lenni.



2012. júl. 18. 20:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Legyél bunkó, az kell a csajoknak. Én ha már ilyet kaptam, feltudtam volna robbanni...
2012. júl. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Egyáltalán mi a p.csanak ír mar 2 hét után? Én ilyen gyenge ócska szöveget nem írnék sőt ha 2 hétig nem vagyok Kepes visszairni nem is írnék mar...

Most komolyan minek írhatott? Nem értem... Ha meg le akarok vAlakit koptatni nem írok vissza...

2012. júl. 18. 21:30
 3/11 anonim ***** válasza:
Te voltál a kispadon, de kiszemelttel valami nem jött össze. Vagy valami hasonló. A lényeg, hogy 2 hétig más volt fontosabb. Most vagy megsértődsz vagy élsz a lehetőséggel. Ha az utóbbi mellett döntesz, akkor ne kérdezz rá, hogy miért hanyagolt 2 hétig.
2012. júl. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Lehet visszaírok majd neki valami sablonos szöveget, meg én is odaírom h majd beszélünk, de már nem fogok beszélni vele.

Ez nem megsértődés, csupán ha annyira érdekelném, akkor nem 2 hét után jutna eszébe, hogy visszaír.

Van még csaj a világon, olyan is aki nagyon érdeklődik, meg figyel az emberre, akkor minek tepernék egy ilyen után?

2012. júl. 19. 08:32
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne írj neki,se sablonost,se komolyabbat.Legyél semleges vele,várd meg mit reagál.Ha nem érdekled,legalább nem csinálsz hülyét magadból.Ha meg érdekled hidd el,tudatni fogja.
2012. júl. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Ezt írtam vissza neki, természetesen vártam 2 napot mert nem egy fontos személy nekem.


Uhh hát én is elfoglalt vagyok mostanság, szóval megértem.

A felvételivel meg nem lesz gond, sok sikert!

Majd beszélünk vmikor! [:)]

szia


Ő írta:


itt vagyok de máris megyek el [:)] rendben..már nem sok nap van a ponthatárig. [:)]

szia


majd beszélünk (:

2012. júl. 20. 20:07
 7/11 A kérdező kommentje:
egyébként akár érdekelném akár nem, én már nem foglalkozom vele. Engem senki ne nézzen h.lyének.
2012. júl. 20. 20:08
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha már most elhanyagolt, mi lesz, ha esetleg felveszik valahová? Sanszos, hogy a tanulás lesz számára az első, és te háttérben maradsz.
2012. júl. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem az csak egy ócska duma mert minden nap netezett, ráadásul asszem elég sokat is.


Amúgy hálistennek nem járunk, szóval... De én biztos h nem írok neki többet.

2012. júl. 20. 20:13
 10/11 anonim ***** válasza:
nem érdekled őt annyira mint ő téged, szerintem hagyd az egészet, de pl választhatod azt is hogy neked csakis ő kell stb... de rengeteg rendes lány van a világon aki visszaír:P :)
2012. júl. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!