Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Gáz ennyi idősen barátnő nélkül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ennyi idősen barátnő nélkül?

Figyelt kérdés

21 éves leszek és nem volt még barátnőm, csókolózni sem csókolóztam, semmi sem volt.

Van egy olyan "betegségem" amit pszichológus tud csak kezelni. Szociális fóbia a neve, emiatt nem volt sosem barátnőm. Most fogok kezelésekre járni.

Emiatt még egy jó ideig nem is lesz.


Amúgy jó lenne egy barátnő meg minden, de emiatt egyet sem tudok fogni, és szerintem nem is lenne jó így "betegen" összejönni valakivel.


Szerintetek gáz? Volt már valaki hasonló cipőben?



2012. júl. 15. 19:03
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

az előző az utolsó előttinek ment. :)


Utolsó:

Háát nem tudom van-e akármi jó abban, ha olyan fiúval kezdesz akinek te vagy az első, főleg ha neked már volt kapcsolatod. De igazából nekem most azon jár az eszem, hogy mielőbb "felépüljek".

2012. júl. 15. 19:38
 12/14 anonim ***** válasza:
Én 34 évesen voltam barátnő nélkül. Igaz, korábban voltak kapcsolataim. De nem gáz. Élveztem a szabadságot! :-)
2012. júl. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ismerek csajokat/pasikat akik 21-24 evesen is hasonlo helyzetben vannak (kiveve a betegseged). Egyik ismerosomnek meg talan hasonlo problemaja volt mint neked, nem szerette a tarsasagot, de a munkahelyi baráti kapcsolatok segítettek neki hogy kicsit jobban szocializálódjon. Türelem, próbálj chatelni, nagyon sok ember megértő, ne add fel. Aki keres talál....keress és ne add fel
2012. júl. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Szia!


De hogy a fenébe vannak pasi nélkül 21-24 évesen az ismerőseid? A lányok egyszerű helyzetben vannak, plusz mondtad h nekik nincs is semmi betegségük.

Jól néznek amúgy ki? Mert legtöbbször csak azért nem talál egy lány párt, mert nem vonzó egy fiú számára.

2012. júl. 17. 10:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!