Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Gáz ennyi idősen barátnő nélkül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ennyi idősen barátnő nélkül?

Figyelt kérdés

21 éves leszek és nem volt még barátnőm, csókolózni sem csókolóztam, semmi sem volt.

Van egy olyan "betegségem" amit pszichológus tud csak kezelni. Szociális fóbia a neve, emiatt nem volt sosem barátnőm. Most fogok kezelésekre járni.

Emiatt még egy jó ideig nem is lesz.


Amúgy jó lenne egy barátnő meg minden, de emiatt egyet sem tudok fogni, és szerintem nem is lenne jó így "betegen" összejönni valakivel.


Szerintetek gáz? Volt már valaki hasonló cipőben?



2012. júl. 15. 19:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nem gáz :)
2012. júl. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem gáz.. majd aki lesz örülni fog annak, hogy nem egy sok lyukban jártal fog összekerülni.. én legalábbis sokkal jobban örülnék ennek..
2012. júl. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 tomaszcool ***** válasza:
100%
Nem gond, majd max ha majd 10 év múlva teszed fel ugyan ezt a kérdést. :)
2012. júl. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz, ne aggódj emiatt.
2012. júl. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Én 16 évesen is gáznak érzem. Nagyon szar érzés egyedül lenni.


Persze csak az a fontos, hogy te hogy érzed szóval ha te nem sürgeted ne foglakozz másokkal.

2012. júl. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom gáz-e, én már 23 vagyok, és nekem sem volt barátnőm. Már nem is érdekel sajnos. Jó, hogyha téged még igen.
2012. júl. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
én is igy vagyok vele,csak én nem betegség miatt
2012. júl. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én 26 éves koromig voltam ugyanígy, de nekem semmilyen betegségem nem volt. Nem gáz, csak ne add fel. Aki keres, talál. Aki már nem keres, az vesztett.


39F

2012. júl. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
szia, szerintem nem gáz, sőt én örülnék, ha a barátomnak én lettem volna az első, hiszen elsőből csak egy van, és arra mindig emlékezni fogsz, akkor is, ha a kapcsolat jó volt, akkor is, ha rossz, szóval hajrá, mert én sok lányt ismerek, akiknek kifejezetten bejön, ha valakinek még nem volt barátnője :)
2012. júl. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Utolsónak:


Én eleve nem keresek, emiatt a betegség miatt semmilyen kapcsolatot nem tudok kialakítani, szóval amíg ez nálam fennáll, addig 0% hogy valakivel is összejövök.

Én úgy vagyok vele, hogy mielőbb meggyógyuljak, mert sz.r dolog évekig egy ilyennel együtt élni, nem tudsz semmire sem koncentrálni, kapcsolatot nem tudsz kialakítani stb...


Amúgy köszönöm a válaszokat!!! :)

2012. júl. 15. 19:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!