Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok van közetek olyan aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok van közetek olyan aki szeretné ha pasija kislányként bána vele? Vagy külsöre kislányos alacsony vagy hasonlo?

Figyelt kérdés
arra gondolok hogy van-e olyan csaj aki szeretné ha a párja néha játékbol kislányként bána vele például a fiu a csaj apja vagy külsöre kislányos fitalos csaj alacsony szereti a meséket meg hasonolok

2012. júl. 11. 11:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Szóval imike mit akarsz te nőktől ha búzi vagy?menny a saját nemedhez
2012. júl. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
normális válaszokat várok és a lányokat szeretm csak szertem ha egy korom beli csaj kislányos alacsony külsöre fiatalos meg ilyenek
2012. júl. 11. 12:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Külsőre "fiatalos"? Miért, hány éves vagy, 50?
2012. júl. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pedofil vagy?
2012. júl. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
26 éves vagyok nem vagyok pedofil korom báli lányokra vagyok kiváncsi akik néha szeretnek kis lányként viselkedni vagy olyan csajokra akik alacsonyak de a koruknál joval fiatalabnak néznek ki egy lány ismerösöm pici 29 éves de ki néz 15-nek 145 cm magas van még ö hozzá hasonlo pici lány vagy olyan csaj aki szeret kislányt ként viselkedni de már nagy lány mondjuk 20 22 éves ? ilyen lányok válaszát várnám
2012. júl. 11. 16:58
 6/7 anonim ***** válasza:
És ebbe neked mi a jó.
2012. júl. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
az hogy szeretem az alacsony kis lányos nagy lányokat
2012. júl. 17. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!