Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan legyek tapintatos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izabell kérdése:

Hogyan legyek tapintatos, hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés
Pár hónapja, beszélek néha egy fiúval netten...Sokszor nem írtam vissza neki, de megsajnáltam és gondoltam néha visszaírok, válaszolok;mi bajom lehet...Addig-addig, hogy jól elbeszélgettÜnk. Tudtam/tudom h tetszek neki és hogy talán szeret.Persze azóta találkoztunk kétszer.Nem mondom, szimpatikus de én amúgy is társasági ember vagyok...szeretek barátkozni...de azóta folyamatosan hív.Nem akarok a lelkébe gázolni, de azt sem akarom, hogy én érzelmileg meginogjak, mert ugye idovel beleszerethetek.Most még nem akarom ezt.Mit tegyek, hogy barátok maradjunk[de nem úgy hogy mindennap beszélÜnk] és ne sértsem meg?Lelkiismeret furdalásom van;nem szabadott volna engedjem, hogy ragaszkodjon hozzám...:(

2012. júl. 10. 21:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki őszintén. De ne szórakozz meg hitegesd, azzal csak tönkreteszed. És ne erőltesd a barátkozás dolgot, sosem lesz tökéletes, igazi barátság belőle... sajnos én már csak tudom.
2012. júl. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válaszokat...Utolsó válaszoló:megpróbálom megmondani neki...már fojtogat a sírás, mert sajnálom és én is talán meginogtam..de legjobb út az egyenes...:)
2012. júl. 10. 22:17
 13/14 anonim ***** válasza:
Hidd ez a legjobb. Később csak megbánnád még jobban, hogy nem mondtad el neki. Mondd meg neki, hogy sajnálod, nem akartad, hogy többet érezzen, és hogy jobb ha ezt minél hamarabb elfogadja, stbstb... csak legyél őszinte mint mondtam.
2012. júl. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
21:53 Miért?
2012. júl. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!