Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi van most az exemmel? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van most az exemmel? Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

1.5 hónapig jártunk, majd az egyik (a volt legjobb) barátnőm miatt csúnyán szakítottunk, de rá 1 hónapra újra ismerősök lettünk fb-on, rengeteget beszéltünk, jól szórakozunk. Egyszer csak talira hívott. Rendben is volt minden.Utána megint a szokásos beszélgetés, majd újabb tali. Ő most csak haverként tekint rám? Vagy lehetne még köztünk valami? hozzáteszem: sokszor éjszakába nyúlóan beszélgetünk, többször is hívott már koncertekre, viszont a legutolsó "nem kapcsolatunk beli" tali után "öklössel" köszönt el. Hogy lehetne feléleszteni újra köztünk valamit? Miért cicáz néha? Hogy mondjam meg neki ezeket a érdéseket? Most csak haver vagyok, vagy több is? Mit tegyek?


Kérlek, értelmes válaszokkal segítsetek, mert más nem tud.

Köszönöm



2012. júl. 10. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem kicsit megszokásból mondja amiket

Kérdezt meg tőle egynesen ,hogy mi a helyzet mindig jobb ha tudod ,hogy járhattok e vagy nem mint a kétkedés!

sajnos 1,5 hónap alatt ki se fort a kapcsitok az rettenetesen kevés.

Vagy kérdezd meg vagy csak barátként kezeld

2012. júl. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, de még várom a válaszokat :) sokat segítetek :)
2012. júl. 10. 19:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is egyetértek azzal, hogy kérdezz rá egyenesen. Ugyanis nem veszíthetsz semmit, és nem leszel kételyek között.
2012. júl. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :D akkor ezt fogom tenni :)
2012. júl. 10. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!