Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet, hogy bejövök neki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leah^^ kérdése:

Lehet, hogy bejövök neki? Érdemes reménykednem, mert lehet még valami ebből?

Figyelt kérdés
Pár napja úgy köszöntem el a sráctól,aki tetszik,hogy majd ő később ír és 2 napot vártam,semmi...teljesen depis lettem,hogy biztos,csak udvariasságból mondta,h majd ír. Erre a 3. napon írt és nem sokat beszéltünk,de nekem az számít,hogy írt és nem felejtette el. Akkor semmit nem beszéltünk meg,hogy majd keressük egymást,ehhez képes este rám írt,azt mondta csak azért mert "gondolta örülnék neki" :D egy csomót beszéltünk és úgy köszönt el,hogy "álmodj szépet". És sokkal másabb volt,mint eddig.... Lehet,hogy tetszek neki? Lehet esélyem?

2012. júl. 1. 10:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Van esélyed, de azért a víz nem veri érted.
2012. júl. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet esélyed, de ne lépj, várd meg amíg ő kezdeményez, ha tetszel neki előbb-utóbb el fog hívni valahova:) addig beszélgess vele, ismerkedjetek;)
2012. júl. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
oké,köszi :D a lényeg,hogy legalább egy kicsit tetszek neki..
2012. júl. 1. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!