Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejövök neki?

Figyelt kérdés

Van egy lány és egy településsel arrébb lakik mint én.2012.06.05-én (kedden) az unokatesója telóján küldtem neki egy üzit(akkor még nem ismertem annyira).Ő visszahívta az unokatesóját és vele keresztül üzentem neki!Uttána megint csak az uncsijával chateltem és ő is ott volt.Mit tehettem lájkoltam a képeit fészen (az összeset) és ő is az enyémiet (6-ból csak 4-et).Azóta az üzengetésből elkezdték a haverjaim mondogatni, hogy összevjövök még vele.. stb.Azóta már chateltem vele(csütörtök, péntek ,szombat) 3-szor is .Nemtudom..Az számít hogy én 2-szer irtam rá, ő pedig egyszer.Ez hogy van?Szerintem kéreti magát hogy én irjak rá, de ez igyvan?Segítsetek!Én mindig izgulok hogy ha ráírok, hogy visszaír..?...vagy nem?.Nemtudom hogy az előny-e hamár elkértem az msn-jét?Telefonszámot is szeretnék, de nem merem, mert felszokott bennem merülni egy olyan érzés, hogy "Mivan hogyha nemis tetszek neki..?"Segítseteek.:$$NEmtudom most milegyen!!Előre is köszönöm!


És mégegy kérdés!

Az nem szerelm kérdése, hogy van fészen egy olyan csáva aki pl. sokkal népszerűbb nálam és neki minden képét lájkolja nekem meg nem?


2012. jún. 10. 01:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha 6ból 5képet lájkolt volna akkor sima ügy, így viszont tuti bukó:/
2012. jún. 10. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Mmm..kicsit túlpörögsz a dolgon:)

telszámot szerintem fölösleges, inkább chat/msn-en vmi programot megbeszélni, és ha az jól alakul..alakulhat tovább minden

2012. jún. 10. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi a f@szomnak lájkoltad az összes képét? Mindegyik tetszik? Gondolom felét meg se nézted, csak like és tovább.

De legalább a csajnak több esze volt.

Tudod egyáltalán mi az a "like"?


A másik meg, hogy mi a tökömnek izgulsz ennyire? És ha épp sz@rik, és nem ír vissza? Összedől a világ?


Ez az unokatestvéres dolog is elég gyatra. Elkéred a számát, és ráírsz, hogy "Szia. XY-tól van meg a számod, szeretnélek megismerni." Ehelyett az unokatesó háta mögül intézkedsz. Aztán meg sírsz, hogy miért az x évvel öregebb pasival jön össze?!


Bár nem tudom, hogy a 13-15 évesek (gondolom ennyi körül lehettek) között mi a divat, de ez elég szánalmas.

Legyél már tökösebb! Rinyálsz itt mint egy kis csaj, b@szd meg.


Bocs a vulgáris szóhasználatért, de a postod kiverte nálam a biztosítékot.

2012. jún. 10. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, még annyit, hogy ki a tököm használ még MSN-t? :D
2012. jún. 10. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a kommenteket.Igazatok van, de sosem voltam az a rámenős srác.Én mindig lassan haladtam a kapcsolataimmal.ÉS ez az unaokatesós ügy is csak ugy jött!Akkor még nem nagyon érdekelt a csaj, csak mostanra és akkor nem nézegettem hogy fentvan-e a facebook-on, azért csak üzengettem.


Ja és ki használ még msn-t?

Rajtam kívűl még több ezer fiú.És miért nem lehet?

2012. jún. 10. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!