Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen érzelem ül ki az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzelem ül ki az arcomon? (fotó lenn)

Figyelt kérdés

Mondjatok véleményt milyen embernek tűnök ,foton keresztül?Esetleg látszik rajtam hogy oda vagyok valakiért? [link]

[link] [link]

[link]



2012. jún. 20. 10:54
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
57%

első képen jaj épp most fektetem 1 nagy kábelt ide a szoba közepére de most el osonok hogy senki meg ne lássa


második kép

o miez jaj ez meg mi a rák ki rakta a cipöm bele a wcbe


harmadik

jaj épen most szarok fektetem a kábelt


negyedik már mingyár kint van a kábel XD

2012. jún. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
61%
Már ne is haragudj meg, de komolyan mondom, hogy 1 pohár tej és 1 pohár szilvalé és/vagy uborkalé után romlott tejföllel öblítve is különbet ürítek a wc-be, mint a te ábrázatod. Én sem vagyok egy DonHuan, de amikor ilyen lényeket látok, mint te megjön az önbizalmam és úgy érzem, modelleket is döngethetnék. Javaslom, hogy lottózz és a nyereményből lepd meg magad egy plasztikai műtéttel. Addig is: [link] . Nekem beválik. Ha kérdezik, hogy mi van a fejeden mondd, hogy avatar-fanatikus vagy.
2012. jún. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
Valami nem stimmel...
2012. jún. 21. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
kajak megijedtem...
2012. jún. 21. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!