Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A felét érzi legalább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A felét érzi legalább?

Figyelt kérdés
Tehát nem kertelek... 16 éves csitri vagyok, mert van egy srác aki olyannyira tetszik, hogy ha valami dolog folytán kapcsolatba lépek vele, az egész világ jobb lesz, és felpörgök, és persze mindig rá gondolok, na de ebből Ő érez valamit? vagy csak úgy.. azokat a lányokat szereti, akikkel beszél is, nem csak ránéz(ez vagyok én)

2012. jún. 5. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
hát sztem fogalma sincs, mit érzel...
2012. jún. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy kicsit talán minden ember megérzi ha gondolnak rá főleg ha nézed is azt biztosan megérzi azért néz feléd. De azokkal akikkel beszél jobb helyzetben van inkább beszélj vele te is
2012. jún. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
...
2012. jún. 5. 21:59
 4/7 A kérdező kommentje:
de.. nem akarok behódolni neki. azt nem.
2012. jún. 5. 22:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Behódolni? Jólvan ecsém, te is tudod, mit akarsz akkor...
2012. jún. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát igen, épp az,hogy nagyon is tudom, de talán ha nem állnék ilyen biztos lábakon, még úgymond "be is tudnék hódolni"
2012. jún. 5. 22:11
 7/7 anonim válasza:
KérdezŐnek mondom : hisztis p*csa vagy
2012. jún. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!