Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, ti sokat beszélgettek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti sokat beszélgettek a barátotokkal & miről, milyen témákról?

Figyelt kérdés
Nekem van egy barátnőm lassan 1 éve. Csendes kicsit. és kicsit zavar, hogy nem sokat beszélünk. Kérdezek válaszol, de röviden és utánna megint csend van :/ Segítsetek. Nagyon Szeretem & Ő is engem.

2012. jún. 11. 12:08
 1/9 anonim ***** válasza:
mekkora egy low
2012. jún. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

engem is érdekelne a válasz

mondjuk az enyém szereti hallgatni a hülyeségeimet :)

bármi,ami eszembe jut,azt elmesélem neki...mikor elkezdek a menstruációról,vagy egyéb izgalmas csajos témákról beszélni,mindig előjön a kreativitása és ő is feldob valamilyen témát

2012. jún. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem igaz 1 év után nincs témátok!

Bármiről lehet: mit tanultok? mi a munkátok? hobbik? emlékek? filmek, könyvek, játékok? vélemények? kibeszélő?

2012. jún. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
az enyémis szereti hallgatni, de legtöbbször csak én beszélek. :) az első válaszólonak meg csak annyit, hogy normális válaszokat kérek ...
2012. jún. 11. 12:14
 5/9 anonim válasza:
Úristen emberek... Akármiről lehet beszélgetni.. Van valami hobbitok, vagy akármi amiről lehet vagy álj neki zenélni vagy mittudomén akármiről lehet beszélni... 3éve és 9 hónapja vagyok eggyüt egy lánnyal és mindig van valami téma... Nézzél filmet és szedj belőle ötleteket :)
2012. jún. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi több mint 2 éve vagyunk együtt és szinte bármiről el tudunk beszélgetni. Nem emlékszem olyara h ne lett volna valami témánk. Én meg is zakannék ha olyan párom lenne akinek csak beszélek és nem beszélgetünk.
2012. jún. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
1 év után nem tudtok beszélgetni ?
2012. jún. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Nálam hangulatfüggő mennyit beszélgetünk, a barátom sokkal többet szokott mint én általában, nálunk is én vagyok a csendesebb, de sose szokott kínos csend lenni. Hogy miről? Bármiről. Mi volt a suliban, mit láttam az utcán, mi volt a tv-ben, stb... Kérdezz tőle sokat, így talán lassan feloldódik. Biztosítsd róla, hogy érdekel amit modd, kíváncsi vagy a véleményére.

Ha semmi nem működik akkor kérdezd meg tőle miért nem beszél veled és ne hagyd, hogy annyival elüsse, hogy ő csendes. Biztos van ennek valami oka.

2012. jún. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
utáNa
2012. jún. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!