Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nincs pasim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs pasim?

Figyelt kérdés

Elegem van abból, hogy még sose volt kapcsolatom! Akarok egyet!! Tudom, hogy sok olyan kérdés van, hogy gáz-e még ha 20 évesen nem volt kapcsolatom, én mondjuk még nem vagyok annyi, de én gáznak érzem.. HOGY SZEDJEK FEL VALAKIT?

17/L



2012. jún. 4. 21:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

21 vagyok és pasi. 1 értelmes kapcsolatom volt.

Tipp: Ne a gyakori kérdésekkel töltsd az idődet hanem a sulidban és keresd a pasik társaságát. :)


Mivel lány vagy, hamar lesz aki a horgodra akad.

2012. jún. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
pasizni akar! egyszeru: kedves vagy as raccal, kaceran es ertelmesen nezel a szemeibe en megtanulsz szembe nezni a felelemeiddel es megerteni oket.
2012. jún. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Shai-Hulud ***** válasza:
40%
Gyere, szedj fel engem! :-)
2012. jún. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
84%
Badoon nem árt visszaírni a fiuknak :)
2012. jún. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Rakj ki egy képet magadról, és itt a gyiken tuti találsz 5-10 jelentkezőt, aki összejönne veled. ( meg még vagy 30-at aki megdöntene .. ) .
2012. jún. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
84%
Adom utolsó:D
2012. jún. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
13%
talán mert dagadt vagy és ronda?
2012. jún. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Hogy nézel ki? Értem hogy nem akarsz képet rakni, mert ismerőseid megiserhetnek, de leírhatnád legalább a külsőd.

~ A külső ami megfog, a belső ami megtart.

2012. jún. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pont az a baj, h ilyen görcsösen akarod.Önbizalmad nuku tehát nem is fognak rád felfigyelni a pasik, max a hasonlóan önértékelési zavarokkal küzdő fiúk.Ők viszont nem kezdeményeznek..Ha netalántán mégis összejönne valami abból nem lenne szerelem, csak egy párkapcsolat név alatt emlegetett egymáson való csüngés.Tehát én azt tanácsolom , h fedezd fel először benned rejlő értékeket , ismerd meg magad! Fogadd el az átlagosságod, légy büszke az eredményeidre, a korábban elkövetett hibáidat ismerd be és változtass rajtuk.Minden nap mondd ki magadban , h mi az amit el szeretnél az nap érni és egyszerűen dolgozz meg a sikereidért.Ha valami nem sikerül ne keseredj el mert minden nap tiszta lappal indulsz , mindig bebizonyíthatod magadnak, h értékes vagy! De sose lustulj el, mert nem elég hétfőn megdolgozni a dolgokért.Mert ha kedden is a tegnapi jótetteidet dicséred nem fogsz mosollyal az arcodon elaludni.Ha minden valamit leteszel az asztalra , akkor büszke leszel magadra, ha büszke vagy magadra, magabiztos leszel, ha magabiztos leszel a magabiztos fiúk úgy szállnak rád mint a legyek , és esélyed lesz arra , h egy igazi párkapcsolatot kialakíts.Ennyire egyszerű a dolog!!!Neked már csak gyakorlatba kell átvinni.Sok sikert!:D
2012. jún. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!