Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tudom hogy ezen nem lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom hogy ezen nem lehet segiteni, volt már valki hasonló helyzetben? Reménytelen szerelem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki már 3 éve tetszik.Barátok is vagyunk,meg minden.Unokatesóm az ő legjobb haverja és felmerült a kérdés egy beszélgetésük alkalmával hogy járna-e velem .

Erre ő azt mondta hogy aranyos vagyok meg minden nem de nem jára nevelm apu miatt merthogy ők nagyon jóba vannak és nem akarná hogy miattunk megromoljon az ő viszonyuk.

Ez most kifogás?És miért mondta ezt ? Megvagyok érte őrülve , dehát ez egy reménytelen szerelem .



2012. jún. 4. 18:49
 1/6 Gondola ***** válasza:

Igen,sajnos ez csak kifogas:(

Bocs,de ez van....felejtsd el.

2012. jún. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
elfelejteném csak nem tudom:s mert nagyonsokszor találkozunk és igy nem megy :s
2012. jún. 4. 21:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy te és a srác? Ha apukád barátja, lehet, hogy sokkal idősebb tőled és a korabeli nőket szereti. De az is lehet, hogy csak kifogást keresett, mert nem vagy az esete. Ne aggódj, a világ még nem dőlt össze szerelmi csalódások miatt. :) Próbáld meg elfelejteni és tényként elfogadni,hogy ő nem akar tőled semmit!
2012. jún. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha tudnád, hogy én már mennyi ilyenen vagyok túl?!

Lényegében képes voltam folyamatosan olyan pasikba beleszeretni, akik teljesen elérhetetlenek voltak a számomra. De őrülten, úgy istenigazából.

Ne félj, el fog múlni, amint már nem kapaszkodsz annyira ebbe a reménytelen szerelembe. Azt mondják, "akit igazán szeretünk, azt elengedjük". Hát te most ne a pasit, hanem amit érzel iránta, azt engedd el.

Én tudom, hogy milyen folyton folyvást epekedni valaki után, akit nap mint nap látunk, és elérhetetlen. Tudom azt is, hogy milyen éjszakákat átsírni 1 pasi után, de hidd el, majd elmúlik!! Semmi nem tart örökké. Senkinek sem könnyű, ezt minden ember megtapasztalja, de egyszer majd lesz valaki, aki csak téged szeret, imád, érted él és lesi minden gondolatodat és te is az övét, de ahoz, hogy őt megtaláld, minél előbb el kell engedned őt. Hidd csak el, tapasztalat, én is megtaláltam, már csak meg kell tartanom. Légy erős és engedd el, hogy rád találhasson a boldogság.

2012. jún. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

16 vagyok ő pedig most lessz 19 szóval a korkülönbség nem nagy :)

köszi ,megpróbálom megfogadni a tanácsodat és elfelejteni csak az a baj hogy úgy vagyok vele hogy vagy ő vagy senkimás ha pedig mégis van valakim az meg csak azért van hogy legyen :S

tudom hogy hülyeség de úristen megőrülök érte ..

na de mind 1 tudom hogy ő soha nem lehet az enyém

köszi a válaszokat ^^ :)

2012. jún. 16. 19:53
 6/6 Hazardteam ***** válasza:
OMG! Most így elképzeltem. Jön a csávó, apád a "barátja" vagy nemtudommi, rendszeresen odajár, annyit lát kb. hogy "jé a kislányből lassan nagylány lesz" meg hogy hol ezzel, hol azzal a csávóval lár, mert hogy "ha pedig mégis van valakim az meg csak azért van hogy legyen :S" vagyis 1. full igénytelenségre, felszínességre vall, 2. körülveszi a kiscsajt pár talicska kan, mindegy miért és "járnak". És akkor jön az ötlet, hogy "járjunk? Haggyámá' hülyevaygy?:D Dehogy járunk, ne bohóckodj, talán ha megkomolyodnál valamelyest elgondolkodnék a dolgon, de ez miezmiez? "meg vagy érte őrülve" meg "vagy ő vagy senkimás" és Big Love mi? Közben meg kavarsz ezerrel, ha ló nincs, a kutya is jó elv alapján nemigaz? Hát marhára komoly érzések lehetnek, de tényleg. Ezért kellene széthentelni apáddal a barátságát, vagy jóviszonyt vagy legyen az akármi is? Te meg vagy huzatva?:D Ráadásul, a csávó orra előtt csinálod és tudja azt, hogy ezeket a pasikákat használod unaloműzőnek és látja nap mint nap.. csodálatos.. Neked először fel kéne nőnöd és utána hinned azt, hogy "szerelmes" vagy, mert ez csak valami felszínes, gyerekes rajongás valami rózsaszín ködbe, amit a csávóra álmodtál. Guglizd ki ezt: "pszichoszexuális fejlődés" hátha még nem mondta senki, hogy ez az egész így nem kóser, a hozzáállásod meg ugyan megfelel a mai trendnek, meg a divatnak, de amúgy ez ultragáz bármelyik univerzumban és korban, csak most még azt hiszed normális, mert jó sokan bohóckodnak így, tehát 1Milliárd légy nem tévedhet: a sz@r biztos király dolog!
2012. jún. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!