Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A lányok miért akarnak annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért akarnak annyira fiút fogni?

Figyelt kérdés

A legtöbb lány...


Amúgy én is szeretnék barátnőt, de nincs olyan aki erre megfelelne.(nincs nagy igényem, csak lehet rossz helyeken próbálkoztam, vagy túl sok energiát pazaroltam reménytelenekre)

Meg most így belefáradtam, nincs most kedvem egy nőhöz sem, még akkor sem ha a nő mászkálna utánam. pihennem kell. A lányok miért nem pihennek néha, az is jól jönne, nem kell állandóan mindig mindenáron párt fogni.


Velem nemtom meddig lesz ez a helyzet, de most nagyon nincs kedvem senkihez sem, esetleg beszélgetni, de párkapcsolat nem. Lehet ezzel elszalasztok egy lányt, de most úgy érzem elég, nekem pihennem kell, nincs most kedvem.



2012. máj. 28. 15:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Azért mert előbb utóbb úgyis odamegy hozzájuk egy pasi, pláne ha jól néznek ki, akkor még várniuk is alig kell.
2012. máj. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Jajjj úgyolvastam hogy miert nem :D akkor nem írtam semmit :D
2012. máj. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
szia én járnék veled szivesen
2012. máj. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Szerintem nem minden lány és nem mindig.

A lányok általában szakítás után szoktak "meghülyülni", a legtöbb lány ilyenkor van a "pasizós" időszakban. (Nem mindenki, de sokan!) Valójában nem is párt akarnak csak visszaigazolást arról, hogy nincs velük gond, hogy kellenek még valakinek, hogy érnek még valamit. Szóval egy kis önbizalom tuning. Ez általában 2-3 hónapig tart. :D

A maradék "pasivadász" meg egyszerűen kapcsolatfüggő és nem képes egyedül boldogulni az életben, kell hogy legyen mellette valaki.

A harmadik kicsiny (vagy nem annyira kicsiny) rész meg arra hajt, hogy legyen valaki, aki eltartja. :D

2012. máj. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Mert úgy érezzük nincs minden meg az életben... nincs aki úgy szeretne mint egy jó párkapcsolatban.
2012. máj. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Szerintem vannak olyan lanyok akiknek szukseguk vn arra h vki odafigyeljen rajuk .Es nm feltetlen azert akarnak egy pasit mert mast varnak toluk, egy kapcsolatban az erzelmek is szamitnak.
2012. jún. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!